Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Fiatal meleg srácok! 40+osan...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiatal meleg srácok! 40+osan a pasi nem pasi?

Figyelt kérdés
2018. febr. 1. 19:37
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
81%

"20 év múlva remélem, hogy egy stabil párkapcsolatom lesz és nem 20 évvel fiatalabbakra fogom csorgatni a nyálam, akiknél semmi esélyem nincs."


A stabil párkapcsolat és a nyálcsorgatás nem zárja ki egymást.

Ha te olyan naiv vagy,hogy létezik több évtizedes párkapcsolat monogámiában,akkor sokat fogsz még csalódni.

2018. febr. 3. 03:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
6%

40 évesen normális esetben családalapításon kene túl lenni nem pedig harmadannyi időseket sz*patni. Teljesen mindegy hogy meleg vagy hetero vagy, 40 felett 20 körüliekre v alattiakra bukni szerintem abnormális.


19 F

2018. febr. 14. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
70%

Hidd el,sokan túl is vannak azon is:D

Aztán jön a fele annyi idős szerető.


A monogámia abnormális.

40 éves kor körül sokaknál elindul egy folyamat,amikor rádöbben,hogy már nem sokáig lesz fiatal.

Ez teljesen normális.

Vannak,akik titokban csinálják,mások vágynak rá,de nem lépnek.


Az,amit az ember kialakított egyfajta hazugságvilág.

Nézz szét mennyi tartós kapcsolat van!

2018. febr. 15. 02:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
100%
Sokan a testiséget helyezik előtérbe (én is), ez az első szűrőjük. Szóval valaki vagy vonzalmat ébreszt az emberben vagy nem (annyira). Nem a kor a lényeg, hanem a kinézet. Ez nem azt jelenti hogy aki nem jön be azt lenézem, egyáltalán nem, de minden anyába olyan csavart érdemes behajtani amelyik passzol bele. Én pl nem nézek ki rosszul, de nekem is megvan a keresztem, ha olyan jön be akinek én nem. :D
2018. febr. 17. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!