Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Hogy létezhetnek ilyenek?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy létezhetnek ilyenek?

Figyelt kérdés
Ezt most dühömben írom, de muszály kiadnom magamból. Hogy megőrízzem a történetemben szereplő egyén személyi jogát nem fogom sem az oldalt sem a nevét leírni. Egy srác olyan két éve a baratjanak jelolt egy kozossegi oldalon, nem foglalkoztan vele csak elfogadtam. A mai napig nem is irt ram. Koszont, majd az eletkoromat kerdezte. Eddig tok normalisnak tunt, majd rakerdezett a szexualitasomra en nem titkoltam es mondtam neki, hogy meleg vagyok es persze visszakerdeztem, hogy o az-e. Valaszkent csak annyit kaptam, hogy Valamelyik nap, nem-e szopom le. Na hat en bennem ekkor megallt az uto, mondtam neki, hogy en nem vagyok olyan, mire megprobalt felhivni, persze nem vettem fel. Irtam neki, hogy nem gondolja, hogy majd keso este felveszem neki es hogy ne is gondolja, hogy valamikor leszopom. Ezek utan letiltott. Mondjatok meg nekem, hogy letezhetnek ilyen emberek. Azt hiszik, ha valaki mar meleg, akkor ugrik minden faszra? Bocsanat a kirohanasomert, es koszonom, ha vegig olvastad!

2018. febr. 4. 22:35
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
72%

Tenyleg eleg gyoker egy barom

En sokat szopok mostanaban de ha nem akkor nincs eroltetve semmi

Fel is jelenthetned

2018. febr. 4. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

Nézd, ez habitus kérdése és az,hogy ki mit tart sértésnek. Sokféle ember van.Így a melegek között is.Meg 90%-a a melegeknek csak később jut el arra a szintre,hogy meleg.


Annyi hetero házasságban levő vagy volt állítólagos meleggel vagy heteroval, vagy így már nem is tudom minek mondható emberrel találkoztam, hogy csak na.


Na, de hogy visszatérjünk az eredeti kérdésedre, eleve a fb egy személytelen, élő emberi kapcsolatokat nélkülöző digitális álomvilág.Tele kamussal és mindennel.


Hidd el sok meleg is van,aki ugrik minden fa@ra, mert ez neki jó,ilyen a természete és megfelelő helyeken ez is az elfogadott. Ott ez a megszokott.


Vannak persze visszafogottak,mint pl Te is és nekik ez a viselkedés már sértőnek tűnhet.

2018. febr. 4. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Én itt szoktam ilyen üzeneteket kapni. Undorító ez a mentalitás. Azért, mert fiatal vagyok (általában a válaszok után írom oda, ha kéri a kérdező, innen tudják meg), és történetesen meleg, azt hiszik, hogy egyből leguggolok nekik. Átérzem a helyzetedet. :-( Sokan olyan álomban ringatják magukat, hogy a két szép szemükért megkaphatják egy fiú szüzességét. Akármennyire is legyen helyes valaki, én nem lennék képes "csak úgy" megtenni, főleg nem úgy, hogy semmi tapasztalatom nincs. Nem tudom, hogy Neked volt-e már szexuális kapcsolatod, de akár volt, akár nem, jól döntöttél.
2018. febr. 4. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 yeti27 ***** válasza:
80%

Már bocs,de aki visszajelöl egy idegent (jó esélyel kamu profillal)

az meg érdemli,hogy át@szák...

2018. febr. 5. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Koszonom az osszes valaszt. En is fiatal vagyok, csak en szerencsere az ilyen embereket sikerult eddig elkerulnom es a tegnapi nap egy kicsit felidehesitett. Utolso, az ember biosztos hogy nem hamis profil volt ezt elmondh
2018. febr. 5. 05:54
 6/12 A kérdező kommentje:
elmondhatom. Es nem is erzem ugy, hogy atbasztak, mert meg semmit nem is tudtam remelni, mert egy szia, meg egy kor utan, mar a nemesebbik szervet akarta a szamba tenni.
2018. febr. 5. 05:56
 7/12 anonim ***** válasza:
69%
Ezért nem kell a fésznek megadni a telefonszámodat.
2018. febr. 5. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Nincs megadva a telefonszamom, messengeren keresztul probalt hivni
2018. febr. 5. 11:49
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ne húzd fel magad feleslegesen ilyenen.

24 éves melegként mondom, hogy vannak ilyen idióták, társkeresőn a 70%-a ilyen. Egy idő után megtanulja az ember ignorálni és kezelni az ilyen barmokat. Velem is már volt ilyen, igaz nem közösségi oldalon, hanem társkeresőn, és a legtöbb ilyen 40+-os volt. Ezek azok az emberek, akik nem tudtak ismerkedni fiatal korukban, így azt hiszik, hogy az ilyen undorító "én domináns vagyok", lekezelő természettel majd ugranak nekik a fiatalok. Ez a viselkedés viszont nem hogy 40, de 20 évesen is gáz.

Én már sok ilyet tiltottam le. Volt egy 42 éves idióta, aki nekiállt üzenetekben zaklatni, meg kamu felhasználókkal, mire közöltem a barommal, hogy amennyiben nem fejezi be, fel fogom jelenteni zaklatásért, ez rajtam nem múlik. Na ott befejezte.


Nyugodj meg, az ilyenek soha nem fognak maguknak párt találni, sem most, sem 10 év múlva.

2018. febr. 6. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

Meggértem, hogy felzaklatott, de próbáld meg figyelmen kívül hagyni az ilyeneket! Tele van a világ parasztokkal és csak saját magadat bünteted azzal, hogy rajtuk idegeskedsz. ;)

Nekem is írtak ilyen tahók, de csak itt gyakorin. Egyszer FB-n rám írt egy srác, akivel voltak közös ismerőseink és azzal kezdte a beszélgetést, hogy meleg vagyok e...Lehet én reagáltam túl a dolgot, de én az ilyen dolgokat személyesen, négyszemközt kérdezném meg -mivel lett volna lehetősége rá-, miután már legalább pár szót beszéltünk. Talán, csak én vagyok ilyen maradi...Végül azt írtam, hogy nem vagyok az, de nem zavar, ha valaki meleg.

Letagadni egyszerűbb volt, mert így leszállt rólam és a béke is megmaradt. :)

2018. febr. 6. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!