Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Hogy létezhetnek ilyenek?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy létezhetnek ilyenek?

Figyelt kérdés
Ezt most dühömben írom, de muszály kiadnom magamból. Hogy megőrízzem a történetemben szereplő egyén személyi jogát nem fogom sem az oldalt sem a nevét leírni. Egy srác olyan két éve a baratjanak jelolt egy kozossegi oldalon, nem foglalkoztan vele csak elfogadtam. A mai napig nem is irt ram. Koszont, majd az eletkoromat kerdezte. Eddig tok normalisnak tunt, majd rakerdezett a szexualitasomra en nem titkoltam es mondtam neki, hogy meleg vagyok es persze visszakerdeztem, hogy o az-e. Valaszkent csak annyit kaptam, hogy Valamelyik nap, nem-e szopom le. Na hat en bennem ekkor megallt az uto, mondtam neki, hogy en nem vagyok olyan, mire megprobalt felhivni, persze nem vettem fel. Irtam neki, hogy nem gondolja, hogy majd keso este felveszem neki es hogy ne is gondolja, hogy valamikor leszopom. Ezek utan letiltott. Mondjatok meg nekem, hogy letezhetnek ilyen emberek. Azt hiszik, ha valaki mar meleg, akkor ugrik minden faszra? Bocsanat a kirohanasomert, es koszonom, ha vegig olvastad!

2018. febr. 4. 22:35
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
0%
Én nem is értem, hogy mi a problemád. Ha tőlem egy fiu ilyent kérdez, nem sértődnék meg (passziv vagyok és szeretek szopni) Randit beszélnék meg vele.
2018. febr. 6. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:
Azért sértődtem meg, mert nem ismertem azt a gyereket es en nem vagyok olyan, aki ket uzenet valtas utan, ma megy es leterdel ele. Van annyi buszkesegem, hogy nem szopok le minden gyereket, aki velem szembe jon, foleg ha az ennyire paraszt.
2018. febr. 6. 19:08
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!