Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Debrecenen belül nem ismertek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Debrecenen belül nem ismertek valami glory hole, vagy olyan nyílvános helyet ahol lehet pasikkal akár idegenben összehozni valamit?

Figyelt kérdés
Itt vagyok elég kanosan, és oly szívesen térdepelnék valaki előtt .. de ahogy én látom, itt semmi lehetőség sincsen :(

2018. febr. 9. 00:13
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Nem igazán tudok ilyen helyet.

De most tuti rádír valaki aki megszoptat szívesen.

2018. febr. 9. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
hát az jó lenne.. valamit vacsizni ma :D
2018. febr. 9. 00:31
 3/5 anonim ***** válasza:
44%
Mondd, hogy kamu. Hol az önbecsülésed, de komolyan?
2018. febr. 9. 01:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
53%
Én Pesten keresnék olyat akit lehet szopni :D De szintén sehol senki
2018. febr. 9. 05:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 progcont válasza:
Tavaly, vagy tavaly előtt olvastam olyat, hogy a Debreceni Egetem főépületének valamelyik férfi mosdójában van/volt.. nem tudom, azóta keringenek olyan urban legendák, hogy bejavították :D
2018. márc. 21. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!