Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mit tegyek? Ha elszökünk egy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Ha elszökünk egy másik országba, akkor bajunk lehet a rendőrséggel?

Figyelt kérdés
Elszeretnék szökni a barátommal..16 éves vagyok lassan 17. . a barátom pár Nap múlva lesz 17..2 éve vagyunk együtt, nagyon szeretjük egymást. A szüleim nem engedélyezik ezt a kapcsolatot. Pedig Én nagyon szeretem őt. Vele szeretnék lenni életem végéig.2 évig bujkáltunk a szüleim elől. Félve találkoztunk. Nem értem miért nem engedélyezik ezt a kapcsolatot.

#Rendőrség.. Szökés
2018. jan. 4. 13:37
 1/9 anonim ***** válasza:
81%
Ez durva..
2018. jan. 4. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Hát ez az ötlet több sebből is vérzik, márcsak azért is mert tegyük fel, elszöktök. Oké, határon átmentek, másnap már keres a rendőrség, ha nincs szerencsétek akkor európába mindenhol keresni fognak titeket, nem csak Mo.-n. Ha mégse azonnal akkor 1 hét múlva. Tegyük fel, nem kapnak el, valamiből meg kell élni, lakást kell találni, dolgozni kell hacsak nincsen annyi pénzetek amivel kihúzzátok még jópár évig. Kell idegen nyelvtudás. Na meg persze mivel nem vagy 18 sok dologban hátrányt szenvedhetsz miatta. Rendőrség ahogy megtalál hazavisz. Diákmunka, hacsak nem feketén dolgozol. Tanulmányok, egy érettségi nélkül itthon nem tudsz normális munkát találni nemhogy külföldön.

Ez csak pár dolog, van benne kockázat, sőt csak az van benne szinte, de meglehet csinálni okosba.

2018. jan. 4. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Hajléktalanként éhezni külföldön se jobb. Főleg ha még a nyelvet sem beszélitek.
2018. jan. 4. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
91%
Pasizás helyett inkább gondolkodni tanultál volna meg. A romantikához meg a szexhez van eszed,de ahhoz nincs,hogy belásd,bődületes marhaságot terveztek... Diplomával,stabil nyelvtudással mentünk külföldre,nekem mégis éveket kellett várnom,hogy munkám legyen! Szerencsém volt,hogy papírokat kaptam anno,ma már az sem megy. Papírok,személyi szám nélkül nem fogsz se iskolába ,se nyelvtanfolyamra járni,de még dolgozni sem,diákmunkát sem. Valami arab pizzériájába felvesznek feketén mosogatni és kvának. Ennyi. Ha megtalál a rendőrség vagy helyben lebuksz mint kiskorú feketemunkás,akkor megnézheted magad. A lakást meg elárulom,menő fizetésből fogod kb kifizetni,hacsak nem egy lepukkant patkányjukban akartok nyomorogni,tizedmagatokkal egy szobában. Van egy-két tippem,hogy anyádék miért ellenzik a kapcsolatot. Hisz mindketten éretlen,ovis szinten leledző szerencsétlenek vagytok. Egy életre tervezni egy pelyhespö;;ű kisgyerekkel,pucér seggre,külföldre szökve :D:D Viccnek is gyenge!
2018. jan. 4. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Ezt most ugye nem gondoljátok komolyan? Ki csinálna ekkora ortobális baromságot?! De ha szeretitek a kockázatot, hát menjetek.
2018. jan. 4. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Ha kiszöktök tényleg életetek végéig együtt lehettek, mert durván egy hónap alatt mindketten éhen haltok, hajrá!


Amúgy miért nem várod ki, hogy betöltsd a 18-at, és akkor senkinek sem lesz beleszólása abba, hogy hogy cseszd el az életed?

2018. jan. 4. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 Derwana válasza:
70%
Lesz gond, ha megtalálnak! Innen nincs kiút.
2018. jan. 4. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

ebből lesznek az ingyenélők, gratulálok neked és a pasidnak, én sem vagyok egy könnyű eset de ez már durva, jó érzés volt elkúrni az életedet??

szerinted miért nem engedik?néha hinni kéne a tapasztaltabbaknak, nem a saját fejed, vagyis inkább a pasid(az ilyen genetikai selejteket mindig egy másik genetikai selejt irányít a másik tudta nélkül)

nem kell zseninek lenni ahhoz, hogy tudjuk, hogy ennek mi lesz a vége

16/F

2018. jan. 4. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

Várjátok meg még betöltitek a 18 at!

Utána azt csináltok amit akartok vesztek ki albit es kesz veluk meg nem kelk tartani a kapcsolatot.

2018. jan. 5. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!