Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Melegek! Ti mennyire vállalját...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Melegek! Ti mennyire vállaljátok fel a szexualitásotokat, párotokat?

Figyelt kérdés
Esetleg hány évesek vagytok és merre éltek? (Inkább az érdekel, hogy Budapest/nagyobb város/vidék)
2018. febr. 14. 21:15
 1/8 anonim ***** válasza:
92%

Ha lenne olyan valakim akit teljes szívemből szerethetek és ő is így érez, akkor nem érdekelne az emberek véleménye. De nyílván nem veretném össze magam :D

Love is love. Peace. :D

2018. febr. 14. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
96%
Nem tárom a nyilvánosság elé.
2018. febr. 14. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
96%

Ha lenne párom (aki természetesen fiús megjelenésű lenne ) akkor nyilvános helyeken úgy viselkednenk mint haverok négy fal között és kettesben pedig mint egy pár. Smarolni stb fiúval nyilvánosan tuti nem pedig talán látszik is rajtam hogy meleg vagyok de akkor se.


Megyeszékhely

2018. febr. 14. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 Béla211 ***** válasza:
89%
Mi a párommal együtt élünk már 5 éve.De 8 éve vagyunk együtt.Mikor oda költöztem nem mondtuk a szomszédoknak,hogy mi melegek vagyunk és társak ez nyilván való lett a posta ládán is kint van a nevem. Az utcán nem fogjuk meg egymás kezét nem csókolózunk ,hogy akit nagyon zavar ,hogy mi egy párt alkutunk ne ingereljük.De ha valaki megkérdezi ,hogy melegek vagyunk vagy ,hogy a Gábor a párom akkor elmondom,hogy igen az nem tagadom le.Pakson élünk. De most vettünk egy családi Dunaföldvár környékén.32 párom48
2018. febr. 15. 04:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
86%
Nagyjából fel tudnám vállani. Eddig csak randikon voltam, de általban nem volt bajom azzal, hogy belekaroljak a másikba vagy fogjam a kezét. Csók meg ilyenek viszont nem mennének nyilvánosan, mert ez az ország túl homofób ahhoz. Viszont amúgy nyitott vagyok a szexualitásomról, de ha nem jön fel a téma akkor nem dobom be egy beszélgetésbe. Viszont nem is csinálom azt a kertelést, amit páran szoktak, hogy párkapcsolat témánál direkt próbálom elkerülni a vonzalmam tárgya iránti nemet.
2018. febr. 15. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
86%
a szexualitásomat soha nem titkoltam, szerencsére nem bántam meg! A
2018. febr. 15. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
88%
a szexualitásomat soha nem titkoltam, szerencsére nem bántam meg! A párom bemutatása viszont kiverte a biztosítékot a családomat illetően, mert fiatalabb nálam 18 évvel
2018. febr. 15. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
82%

Nekem nincsen párom most, de ha lenne, én nem titkolnám hogy együtt vagyunk (ha ő is így gondolná).

28F

2018. febr. 15. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!