Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Melegek, ti mennyire vállalját...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Melegek, ti mennyire vállaljátok fel a szexualitásotokat nyilvánosan? Hol rejtőzködtök és hol érzitek magatokat szabadnak? Pl egy meleg pár.

Figyelt kérdés

Én is meleg vagyok, és mostanában rájöttem, hogy semmi értelme nincs titkolni a dolgot. A szüleimen kivül nincs sok homofób ismerősöm, szóval ha bárki rákérdezne pl suliban akkor valószinüleg nem tagadnám.Tehát nem titkolom de nem is hangoztatom mindenki előtt. És ha lenne valakim, akkor nem félnék vele nyilvános helyeken kézen fogva sétálni, csókolózni, stb.

Elég sok ismerősöm tudja rólam és eddig mindig mindenki elfogadta. Talán ezért is van ennyi önbizalmam e téren.

Viszont sok melegtől azt hallom, hogy ők semmi pénzért nem vállalnák fel az utcán, sőt ismerek olyat személyesen, aki direkt heterónak és homofóbnak tetteti magát ha kell, csak hogy ne derüljön ki róla. Ami engem nagyon zavar.

Tehát ti hogy vagytok ezzel? Magyarországon mennyire vállalható fel? (Erdélyben lakom) Azért kérdem főleg, mert soha egy meleg párt sem láttam még az utcán, csak leszbikusokat.



2017. jan. 7. 17:31
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
94%

Nem sokan vállalják az utcán..

Sok a homofób de inkább csak neten nagy a szájuk.


Én nem is foglalkozok velük, simán megfogom barátom kezét az utcán, meg is csókolom. :)

2017. jan. 7. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
86%

Én nem vállalom fel, a párom sem. Én Borsod-megyében lakom, errefelé elég sok meleg van, de nem jellemző, hogy felvállalnák. Néhány embert tudok csak, aki felvállalja, de ők elég b*****zis kinézetűek és viselkedésűek. A nagy többség rejtőzködik, ezért sokkal "normálisabb" viselkedésűek, végig lehet menni velük az utcán.

A párommal is úgy vagyunk, hogy nem járunk kézenfogva az utcán stb. Persze sokszor nagyon nehéz.

Gondolj bele, egy rokonlátogatáskor például milyen helyzetbe kerülök: a 15 éves "gyerek" kijön a nappaliba a 2 hete megismert barátnőjével, s mindenki úgy kezeli őket, mintha nem tudom milyen komoly dolog lenne. Én meg 30 évesen úgy állítom be magam, mintha valami magányos farkas lennék, holott 5 éve vagyok komoly kapcsolatban. Szóval nagyon nehéz sokszor.

A nyílt utcán kézenfogva menni... azt nem tartom egy életbiztosításnak. Magyarország még nem annyira fejlett, hogy az emberek ezt természetesnek vegyék.

Erdélyben meg.... ott meg végképp nem. Írhatnál pár sort az erdélyi helyzetről, kíváncsi lennék.

2017. jan. 7. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
93%

Falun lakok, és két éve teljesen felvállalom magam. Eddig még nem ért semmilyen atrocitás a melegségem miatt. Ami engem illet, én nem félek kézenfogva sétálni a barátommal, vagy megcsókolni az utcán (csak szájrapuszi, amikor két ember nyelve már egymás torkában van, az már a négy fal közé tartozik, lényegtelen, hogy heteró vagy meleg párról van szó). Viszont mivel a barátom nem szívesen vállalja fel ennyire nyíltan, így tiszteletben tartva az akaratát, nem járunk kézen fogva, nem pusziljuk meg egymást.


18/f

2017. jan. 7. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
93%
Én is borsodi meleg vagyok, és én sem vállalom fel, bár aki ismer az mindenki tudja rólam, hogy meleg vagyok. Ha lenne párom én se merném se megcsókolni, se megfogni a kezét nyilvánosan. 18/f
2017. jan. 7. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
98%
Mi barátommal nem járunk kézenfogva az utcán és nem csókolózunk. Részemről ennek az az oka, hogy én utálom ha megbámulnak (akár rosszindulatból akár nem). Ha látok az utcán egy meleg vagy leszbi párt márpedig nekem is megakad a szemem, nem rosszindulatból. Szerintem az emberek nagy részét nem zavarná, maximum néhány gyökérnek megakadna rajta a szeme és kötekedne, de ilyen mindehol van. A csókolózásról az a véleményem, hogy normális keretek között utcán is oké (tehát szájrapuszi, egy normális csók még oké, mélyen egymás szájában turkálás és cuppogtatás ízléstelen, ugyanúgy mint heterok esetében is az.
2017. jan. 7. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
98%

Az ismerőseim nagy része tudja rólam a dolgot, így nem rejtőzködök. Persze ettől még nem hirdetem, mert tudom, hogy a többséget nem igazán érdekli. De nem sétálnék kézen fogva és csókolóznék az utcán, pont azért, mert nem akarok felesleges atrocitásokat.


Németországban élek, de még itt sem általános a kézen fogva sétálós meleg pár. Nem mondom, hogy nem láttam már 1-2-t, de azért itt sem merik ezt csinálni (kivéve a melegfelvonulás után, mert akkor Stuttgart belvárosában csak melegeket lehetett látni kézen fogva). :D


28F

2017. jan. 7. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
98%
Józanon nem szoktam mert tudom mennyire kiszámíthatatlanok az emberek. Enyhe alkoholos befolyás alatt viszont egy nyári estén kézen fogva mentem egy kört barátommal a nyugatiból kiindulva érintve a US embassy of Budapest-et Lánc-hidat, Szabadság-hidat (megjegyezném, ez Júniusban gyalogos híd volt, több ezren voltak ott) Bazilikát és vissza a Nyugati magasságába (pontosabban az AlterEGO-hoz). A legviccesebb a kínaiak voltak a Lánc-hídon akik vadul fotóztak minket mert még ilyet nem láttak, és egész idő alatt csak 3 ember szolt be, hogy és ki a lány meg hogy mit szolnak hozzá majd a kisgyerekek (mert azok éjfélkor még az utcán vannak...). Józanon viszont tudja barátom hogy nem igazán érzem magam jól a bőrömbe ha nyilvánosan meg akarja fogni a kezem vagy stb.
2017. jan. 7. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
97%
Előző megszolalásomhoz hozzátéve annyira szívesen megtanulnám hogy kell magasból tojni mások véleményére józanon is.
2017. jan. 8. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
97%

Én sohasehol sem titkolom.

Nem látszik rajtam,hogy meleg vagyok,de nem is tagadom.

Szerintem ,aki azt hiszi másoknak hazudik,az előbb-utóbb rájön,hogy saját magát veri át.

30/meleg/ffi

2017. jan. 8. 03:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 Béla211 ***** válasza:
97%
Most már nem titkolom ,ha valaki megkérdezi nem tagadom le. A munkahelyen tudják ,hogy egy férfival élek együtt. De nem sétálunk az utcán kézen fogva. Meg nyilvánosan nem csókolózunk. Most már mindegyik rokonom is tudja. A nagymamámnak nem rég mutattam egy képet a Gabiról:D
2017. jan. 8. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!