Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Általánosságba véve az idősebb...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Általánosságba véve az idősebb aktívok (30+) miért a sokkal fiatalabb passzívokra buknak?

Figyelt kérdés

2017. okt. 29. 23:46
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
90%

Ebben nincs különbség a heteró és a homo aktív férfiak között (a jó értelemben). A legtöbben főleg a fiatal, szép, friss testre ("húsra") gerjednek a legjobban.


Egyszerűen csak kva jó, amikor a másik teste olyan feszes, finom, puha még.


Én ezt onnan is nagyon tudom, hogy biszex vagyok és nemtől függetlenül a 18-25-ös korosztály a kedvencem, mondjuk még nem vagyok annyira idős.

28/F

2017. okt. 30. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
81%
mert szeretik a fiatalokat (kb azért, amit az egyes leírt), ugyanakkor nincs önkrtikájuk.. :P
2017. okt. 30. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
82%
Én szívesen ismerkednék valakivel, csak nem tudom, hogy hol kéne keresni :(
2017. okt. 30. 02:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
91%
Én se vok még 30+os bár szerintem tökre nem gáz 45-ig a többség, de mindegy. Szóval én is a tinikre bukok. Ők jönnek be. Ez van. Szexi, cuki srácok. MÉg van bennük vmi olyan vad, stb. Csak az történik, hogy fiatalon is ők jönnek be és később ez nem változik azért mert öregszel.
2017. okt. 30. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
72%
Amúgy én pl tök sok srácnak voltam első akik jelentős része a mai napig visszajár hozzám.
2017. okt. 30. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
84%
Ez csak azoknál jellemző igazán akik fiatal korukba nem fiuzhattak, és most hozzák be a lemaradást.
2017. okt. 30. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
92%

6:


Ez így van. Csak 20 évesen veszítettem el a szüzességem, miközben 13-14 éves koromtól kezdve vágytam a szerelemre, fizikai intimitásra, szexre és nem amiatt nem volt partnerem, mert papnak tanultam volna. Közben meg azt láttam, hogy 14-20 évesen a legjobb barátaim vagy össze-vissza keféltek, vagy életük egy nagy szerelmével voltak abban az időszakban. Nagyon sokszor úgy érzem, hogy elvesztegettem ilyen szempontból a tizes éveimet és van mit pótolnom. Nem tudom ez elmúlik-e valaha.

2017. okt. 30. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
49%
Mert hülyék. Képtelenek felfogni ezek az öregemberek, hogy a 20 alattiak nem velük akarnak lenni, persze van olyan beteg ember is, aki igen!
2017. okt. 30. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
90%

8:

Egy 35-45-55 évesnek egy 25 éves is fiatal.

2017. okt. 30. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
72%
Mert önzők és nincs önkritikájuk. Csak azt nem értem mit csinálnak ha az illető fiatal fiú öregebb lesz. Lecserélik? Az elég gáz. Vagy persze eleve ki sem alakítanak komolyabb kapcsolatot...
2017. okt. 31. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!