Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Egy homoszexuális ember ki...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy homoszexuális ember ki tudja "verni" egy nőre?

Figyelt kérdés
Az egyik barátom (Ádám) azt mondta nekem,hogy az egyik fiú (Tamás) szájszagára tudja kielégíteni magát. Megpróbálta egy lányra (Eszter) verni, úgy is sikerült. Beszámolója szerint a férfiakat jobban szereti. Akkor ő most meleg, biszexuális? A melegek ki el tudnak élvezni egy nőre? Válaszotokat előre is köszönöm.

2018. márc. 9. 06:38
 1/4 anonim ***** válasza:
88%
A melegek nem izgulnak fel a nőktől semmilyen körülmények között, ezért melegek.
2018. márc. 9. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Attól függ, mi a keresztneve a lánynak. Ha mondjuk Eszternek hívják, akkor lehet, hogy sikerülne néhány meleg srácnak. De Aranka vagy Rozália nevűekre talán kisebb az esély. Nem tudom.

Elnézést kérek az Arankáktól és a Rozáliáktól!

/Facepalm/

2018. márc. 9. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
94%
A homoszexuális szó jelentése, hogy CSAK ÉS KIZÁRÓLAG a saját neméhez vonzódik. Ezen nem tudom mit olyan nehéz megérteni.
2018. márc. 9. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Ők ugyanúgy undorodnak 1 nőtöl mint 1 hetero férfi a férfitol (szexuális értelemben)Ezen nem tudom mit nem lehet felfogni.
2018. ápr. 5. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!