Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Üdv! Miért utálják még MINDIG...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak egy meleg fiú kérdése:

Üdv! Miért utálják még MINDIG a melegeket?

Figyelt kérdés
Miért utáljátok annyira a melegeket, mit ártottak nektek? Részletes, ÉRTELMES választ kérnék!

2018. márc. 17. 16:13
1 2 3 4 5
 1/41 anonim ***** válasza:
28%
Mert buták, prűdek, kitalált szociális példaértékek után neveltek az emberek.
2018. márc. 17. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/41 anonim ***** válasza:
88%
Sajnos nem vagyunk egyformák, így mindig is lesznek, akik utálják a melegeket. Én nem utálom, szerintem semmi rossz nincs benne. Elég szomorú, hogy 2018-ban még mindig ez a legnagyobb problémájuk az embereknek.
2018. márc. 17. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/41 anonim ***** válasza:
74%
Mert mások vagytok, ez meg egy elmaradott ország. Utálják itt a cigányokat, a zsidókat, a migránsokat, a libsiket és még sok mást, szóval ne aggódj nem vagytok egyedül. Én személy szerint nem utálom a melegeket.
2018. márc. 17. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/41 anonim ***** válasza:
78%
Mert az I.Q. alacsony emberek nem tudják elfogadni hogy ez természetes, akármennyire is nem tűnik annak. Jöhet a lepontozás. :)
2018. márc. 17. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/41 anonim ***** válasza:
85%
A homofóbiára nincs értelmes válasz. Aki látja magában az okát, az már nem beszél így. Nem fogsz erre választ kapni.
2018. márc. 17. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/41 anonim ***** válasza:
22%
A fene sem törődne velük.Úgy kormolják egymást ahogy akarják. Magánügy. De amikor nyomulnak ,parádéznak és mutogatják a többségi társadalomnak ,gyerekeknek a nem pozitív példát az kiveri a biztosítékot sokaknál.ÉLJETEK,BOLDOGULJATOK! De ne akarjátok a saját képetekre formálni a világot.
2018. márc. 17. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/41 anonim ***** válasza:
94%
Felvállalni saját magad ország-világ előtt, úgy ahogy vagy, az a pozitív példa. Szánalmasan puffogni és káromkodásokat kiabálni másokra a negatív példa. Az én heteroszexuális koordináta rendszeremben is.
2018. márc. 17. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/41 anonim ***** válasza:
12%

A normális melegekkel, akikről ránézésre meg sem lehet mondani, hogy azok, és akik nem reklámozzák másságukat, azokkal semmi bajom.


A felvonulgatós, jogokat követelő melegeket viszont nem csípem. Az utálom erős kifejezés lenne, mert nekem nem ártanak, de egyáltalán nem szimpik. Az a baj, hogy ezek csak káoszt akarnak, nem egyenlőséget. Legyünk őszinték a női - férfi kapcsolat a normális, ami ennek ellentmond az nem normális dolog, ahogy a homoszexualitás sem az. Szóval nem kell erre a másságra büszkének lenni, mások képébe tolni, de otthon felőlem csinálhatják, leszarom.

2018. márc. 17. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/41 anonim ***** válasza:
6%
Az elején a normálist így kell érteni: "normális".
2018. márc. 17. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/41 anonim ***** válasza:
70%
Azért el kell ismerni, jobb a helyzet, mint mondjuk a középkorban, amikor még a nőket is máglyán égették el csak azért, mert boszorkánynak tartották.
2018. márc. 17. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!