Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Milyen érzés először orálozni?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen érzés először orálozni?

Figyelt kérdés

2018. márc. 21. 18:12
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
2018. jún. 15. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
100%
Én élveztem, és csinálnám még! Igaz kicsit öklendeztem ,de kellemes élmény maradt.
2018. nov. 21. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
100%
Hát, igencsak izgultam, mikor találkoztunk este és elindultunk hozzá. Kicsit talán dadogtam is :) Aztán felmentünk a lakására, leültünk a félsötét nappaliban, csak egy kis lámpa világított. Kicsit beszélgettünk, mindenféle témáról, majd egyre jobban terelődtek a témák az orál felé. Leült mellém, ivott egy pohár bort. Ekkor vettem a bátorságot, megfogtam a combját, majd elkezdtem simogatna nadrágon kívül a farkát. Elé térdeltem, elkezdtem kigombolni, ő közben levette a pólóját és elkezdtem csókolgatni a hasát. Lehúztam a gatyáját, a farka márkőkeményen ágaskodott. Furcsa volt megfogni másét, érezni a bőrét, a meleg farkát a kezemben. Kicsit simogattam, majd a tövénél, golyóinál kezdve elkezdtem puszilgatni. Egyre haladtam fel a farka hegyéig, ekkor már a nyelvemmel végignyalva. Elkezdtem körözni a makkján, majd a számba vettem és előbb lágyan, majd váltakozó hevességgel szoptam. Sokat játszottam közben a golyóival, ezt én is nagyon szeretem. Nagyon dicsérte a technikám, csodálkozott is, hogy először csinálom. A végén a testére lövellt, nem mertem bevállalni a számba. Azóta is eszembe jut. Annak ellenére, hogy nagyon izgultam, jó élmény volt, szívesen csinálnám újra, de nehéz megfelelő partnert találni.
2018. nov. 24. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
100%

Az első számomra kissé kellemetlen volt. Túl nagy és túl vastag is volt, ráadásul kissé izgultam, hiszen nem akartam elrontani. Valahogy azóta sem vagyok oda érte.

23/F

2018. nov. 25. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!