Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Miért van ilyen vágyam?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van ilyen vágyam?

Figyelt kérdés
Pár hét óta olyan vágyam van, hogy szeretném, ha verekedne velem valaki, ha megrugdosna. Miért van ez nálam? Talán azért, mert még sohasem verekedtem és nem tudom milyen valójában?

2018. márc. 23. 20:49
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
ennek mi köze a szexhez?
2018. márc. 23. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem vitted túlzásba a harcosok klubját?
2018. márc. 23. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
nem..
2018. márc. 23. 20:56
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha szexuálisan izgat, lehet hogy valami történt a múltban amiért felelösnek érzed magad és tudat alatt így "akarsz" vezekelni.
2018. márc. 23. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
lehet, bár nem tudom hogyan működik ez az egész dolog...
2018. márc. 23. 21:18
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Ez kicsit olyan mint ez enyém. Engem izgatna ha úgy lehetne a fiús élményem, hogy "kényszer". Tehát ha akarom ha nem akkor is orálisan kielégít. Mondjuk azért tűröm el, mert tudja, hogy vannak meleg vágyaim és beköpne ha nem teszem ezt meg. Nem tudom miért van. Igaz azt se, hogy miért vannak meleg vágyaim és minek olvasok ilyen kérdéseket. De talán egyszer lassan meglépem az élmény felé vezető első lépést.
2018. márc. 24. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!