Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Ti együtt maradnátok a párotok...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti együtt maradnátok a párotokkal ha felelőtlenül ígérget folyton?

Figyelt kérdés
Az én párom sosem képes beosztani az idejét, mindig mindenhonnan elkésik és nem képes felkelni magától sosem, ami engem idegesít már egy idő után. Emellett folyamatosan ígérget fűt-fát hogy ezt és azt csinálja és sosem csinál semmit, nem képes egy poharat sem elmosogatni mindent csináljak én, mert ő már fáradt. Ha pedig számon kérem, hogy minek ígérget ha semmit sem tesz meg akkor még neki áll feljebb. Sokat veszekedtünk ezek miatt úgy hogy mondtam neki hogy szakítok vele.
2018. márc. 25. 13:16
 1/6 anonim ***** válasza:
97%
Én szakítanék vele.
2018. márc. 25. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
14%
Én szexelnék vele, majd szakítanék.
2018. márc. 25. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Elmondom neki, hogy ez zavar. És vele megbeszélem, hogy miben tudok ebben neki segíteni, hogy változzon, ha egyáltalán akar-e változni.
2018. márc. 25. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Én sajnos számtalanszor elmondtam neki mi zavar és ígérgetett fűt-fát és semmit sem változott.
2018. márc. 25. 14:39
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Mennyi idős a párod? Egyébként én régen a kapcsolatunk elején azzal kergettem őrületbe a barátomat, hogy sokszor nem tettem vissza a dolgaimat a helyükre (pl. dezodort a konyha asztalon felejtettem). Sokszor beszéltünk róla és a mai napig igyekszem fejlődni, de így is néha véletlenül elöl hagyok ezt-azt. :D Mostanra ott tartunk, hogy bár párom is elismeri, hogy sokat fejlődtem, de ha rossz helyen ralál valamit, akkor sokszor már csak röhög rajta és vmi félig-meddig csipkelődő megjegyzéssel elüti a dolgot.. egyébként mi közel 5 éve élünk együtt.

Ha tudtok kompromisszumot kötni, akkor működhet tovább a dolog, de ha nem, abból hosszútávon rengeteg balhé lesz köztetek.

2018. márc. 25. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Én otthagynám
2021. jún. 27. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!