Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Mi lehetett ez köztem és a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi lehetett ez köztem és a legjobb barátom között? 18/f

Figyelt kérdés

Tegnap este nála voltam, elég sz*rkedvemben voltam, hívtam neki hogy át e mehetnék dumálni.

Át is mentem, bevallottam neki, hogy meleg vagyok. Arra számítottam, hogy majd kiakad, vagy megútál, erre annyit mondott hogy ezzel nincs semmi baj, várta már hogy mikor mondom el neki.

Aztán mivel eléggé magam alatt voltam, sírtam erre ő megölelt, és azt mondta elárul egy titkot (és kaptam egy szájrapuszit, meg benyúlt a pólóm alá, végigsimította a hasamat, majd benyúlt a boxerembe és annyit mondott hogy aztiii soha nem fogtam még más farkát, meg hogy több is lehetne köztünk, de amikor felfedezte ezt a hajlamát megfogadta hogy soha semmi nem lesz közte és egy fiú között).

Utána azt mondta erről csitt, soha senkinek nem mondta, és nem is fogja, csak úgy érezte tudnom kell erről. Hozzátette hogy ő ezt a hajlamot elfojtsa magában, jelenleg is barátnője van, ne is mondjam senkinek, úgyis letagadja.

Azt hittem én fogom őt sokkolni, erre fordított helyzet lett.

Ezek szerint akkor ő is meleg, de nem lehet köztünk semmi?



2018. ápr. 2. 09:40
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
7%
Örülj neki. :D
2018. ápr. 2. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
100%
én a helyedben foglalkoznék az üggyel. ha elfojtja és úgy éli le az életét azzal max annyit ér el hogy tönkre teszi saját és mások életét is. beszélj vele, mondd el neki hogy ez így nem lesz jó, főleg hogy így sosem tud boldog lenni.
2018. ápr. 2. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 A kérdező kommentje:
És te a helyemben hogyan kezdenéd? Ma este jön át hozzám, de fogalmam sincs mit mondjak neki vagy mit csináljak
2018. ápr. 2. 16:20
 4/21 anonim ***** válasza:
84%
Én nem hoznám fel a témát ha ő sem. És amíg barátnője van addig semmiképp sem csinálnék vele semmi olyat.
2018. ápr. 2. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
100%

kérdezz rá hogy miért akar így élni. miért folytja el magában ezt az érzést? bíztasd arra hogy változtasson. Sok mindent tudsz mondani neki ami sokat segíthet a helyzeten.

valószínűleg nehezen dolgozza fel hogy meleg, ilyenkor valaki aki segít kincset ér:)

2018. ápr. 2. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 A kérdező kommentje:
Azt mondja ő ezt feldolgozta, meg tisztában van vele, de nem akar melegként élni. Ő feleséget akar, gyerekeket, unokákat...
2018. ápr. 2. 21:05
 7/21 anonim ***** válasza:
100%
Én is így voltam vele sokáig, aztán az állandó bujkálás és hazudozás totál depissé tett, mert senki előtt nem adhattam magamat. Így előbb vagyis inkább utóbb, de rájöttem, hogy nem mehet így, és 21 évesen elkezdtem előbújni. Nála is csak idő kérdése lesz, viszont te is hatással lehetsz rá, ha finoman de folyamatosan próbálod rávenni, hogy ne éljen kamu életet. Attól, hogy meleg valaki, még lehetnek gyerekei és unokái, nem kell ehhez egy egész kamu hetero életet leélni. Én szurkolok neked, hogy sikerüljön jobb belátásra bírni őt és hogy végül összejöjjetek...
2018. ápr. 2. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
100%
Kb. Ugyanez történt velem annó, csak én meg is lovagoltam :D
2018. ápr. 3. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
100%
Mi történt este,mesélj!?
2018. ápr. 3. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
100%
Érdekes esemény, nagyon várom a folytatást! :)
2018. ápr. 4. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!