Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Mi lehetett ez köztem és a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi lehetett ez köztem és a legjobb barátom között? 18/f

Figyelt kérdés

Tegnap este nála voltam, elég sz*rkedvemben voltam, hívtam neki hogy át e mehetnék dumálni.

Át is mentem, bevallottam neki, hogy meleg vagyok. Arra számítottam, hogy majd kiakad, vagy megútál, erre annyit mondott hogy ezzel nincs semmi baj, várta már hogy mikor mondom el neki.

Aztán mivel eléggé magam alatt voltam, sírtam erre ő megölelt, és azt mondta elárul egy titkot (és kaptam egy szájrapuszit, meg benyúlt a pólóm alá, végigsimította a hasamat, majd benyúlt a boxerembe és annyit mondott hogy aztiii soha nem fogtam még más farkát, meg hogy több is lehetne köztünk, de amikor felfedezte ezt a hajlamát megfogadta hogy soha semmi nem lesz közte és egy fiú között).

Utána azt mondta erről csitt, soha senkinek nem mondta, és nem is fogja, csak úgy érezte tudnom kell erről. Hozzátette hogy ő ezt a hajlamot elfojtsa magában, jelenleg is barátnője van, ne is mondjam senkinek, úgyis letagadja.

Azt hittem én fogom őt sokkolni, erre fordított helyzet lett.

Ezek szerint akkor ő is meleg, de nem lehet köztünk semmi?



2018. ápr. 2. 09:40
1 2 3
 11/21 A kérdező kommentje:
Azt mondta neki ez nem bujkálás, ő így akar és így is fog élni. Meg azt is mondta hogy én voltam az első és az utolsó ember is akinek elmondta, és megint megkért hogy ne mondjam el senkinek, ő a csajokat vàlasztotta és neki ez így jó. Szóval csak kockultunk meg piálgattunk :)
2018. ápr. 4. 10:28
 12/21 anonim ***** válasza:
89%
Szerencsetlen csavo. Pedig a 21. szazadban elunk. Semmifele hatranya nem lenne belole. De hat mki ugy szurja el az eletet, ahogy akarja.
2018. ápr. 4. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
97%
Nala jobban csak a bnojet sajnalom. Gondoljatok bele, vannak nok akik meleg pasival jarnak es fogalmuk sincs rola. Fuuu.
2018. ápr. 4. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 A kérdező kommentje:

Awwh el sem hiszem ;)

Szakítottak a csajjal, gondolom elmondta neki a dolgot :)

Aztán azt írta nekem, hogy ma suli után talizzunk, aztán megyünk hozzá, és mindent ki akar próbálni.

Ti hogy kezdenétek? Mi lenne az első, amit kipróbálnátok/megmutatnátok? :) Túlzás lenne, ha suli után hazafelé megcsókolnám?

2018. ápr. 13. 03:52
 15/21 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem az utcán hazafelé semmiképp se közelíts úgy, ezzel megijesztheted. Inkább légy távolságtartóbb de mégis látszodjon hogy akarod a dolgot, nézzetek mondjuk filmet majd közben kezd óvatosan simizni, majd hagyd hogy történjenek a dolgok.

Majd kiváncsi vagyok a fejleményekre.

2018. ápr. 13. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim válasza:
100%
Majd írj, hogy mi volt :)
2018. ápr. 13. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 A kérdező kommentje:
Aki kiváncsi a fejleményekre privátban leírom :)
2018. ápr. 15. 08:12
 18/21 anonim ***** válasza:
100%
Én kíváncsi lennék a fejleményekre! Küldd el nekem privátban, lécci!
2018. okt. 4. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is jöhet a pv. :)
2018. okt. 4. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
100%

Látom, törölted magad a "listáról", de ha esetleg más név alatt olvasod a kommentemet, válaszolhatnál. Hogy alakult a történeted a barátoddal?

Előre is köszönöm esetleges válaszodat... :-)

2019. dec. 15. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!