Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Kívánnád a párod (passzív) ha...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kívánnád a párod (passzív) ha +15 kilót magára szedne?

Figyelt kérdés

Mindig vékony voltam, barátom is vékonyan ismert meg de volt egy időszak mikor szakítottunk és ezért többet ettem persze hízás lett belőle.

Mióta kibékültünk nagyon zavar, hogy aktívként ő a vékonyabb. Nem szokta szóba hozni talán azért hogy ne sértsen.



2018. ápr. 7. 17:49
 1/5 A kérdező kommentje:
*meg
2018. ápr. 7. 17:50
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha a párom, akkor miért ne kívánnám?
2018. ápr. 7. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Pont az előbb kérdezte a párom, hogy akkor is szeretni fogom e, mikor majd 3 év múlva a bele eltakarja majd a kéjlécét. :DD

Pedig edzeni jár mindennap.

Szerintem nem zavarja, biztosan eloszlik rajtad. Amúgymeg lelehet azt szépen dolgozni. ;)

2018. ápr. 7. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Haha :D

Kár, hogy felszedni könnyebb volt mint leadni.:D Én híztam ő fogyott..

2018. ápr. 7. 18:13
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Attól függ milyen magas vagy és mennyi volétál régen. Ha tényleg elég vékony voltál akkor nem hiszem, hogy olyan katasztrofális lenne a helyzet. Ha pedig nem katasztrofális akkor könnyedén letudod majd adni. Én is láttam most tél idején hogy kezd nőni a hasam. Két és fél hete elkezdtem sportolni, hogy csírájában folytsam el a problémát. Már vissza is állt, normál nagyságra. Szóval nyugi. A sportolás amúgyis jó dolog. Én sokkal jobban érzem magam amióta elkezdtem rendszeresen mozogni. És már hiányzik is ha egy nap nincs rá időm.
2018. ápr. 7. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!