Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Meleg tanárok! Ti felvállalját...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meleg tanárok! Ti felvállaljátok az iskolában, hogy a saját nemetekhez vonzódtok?

Figyelt kérdés
2018. ápr. 11. 07:47
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
5%
Ez nagyon buta kérdés.
2018. ápr. 11. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
12%

Ezt hogyan gondoltad: Hogy megbeszéli-e a tanulókkal? Ugyanannyira nem mint a heteró tanárok.

Vagy a tanári szobában a többi tanárok előtt? Azt se hinném, szerintem ott se téme. A tanárok általában normálisan gondolkodó kultúremberek.

2018. ápr. 11. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
96%

Volt egy barátom aki tanár volt. Róla tudta a többi tanár is és a diákok is. De nem volt téma ez közöttük. Elfogadták, szerették és minden rendben volt.

23/F/passzív

2018. ápr. 11. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
96%
Bezzeg, amikor hétfő reggel munkahelyen dől a fröcsögés, hogy ki mit csinált a hétvégén a párjával, meg hányra megy a gyerekéért az óvodába, téged meg azzal izélgetnek, hogy nem igaz, hogy még nem tudtál csajt fogni, nézd csak, ott az a bögyös... Á, nem tartozik az ilyesmi másra... Hát pont nem a melegek szokták regrecíroztatni a magánéleti témát. Úgyhogy kezdhetnénk mindjárt magukkal a heterók a "magánélet a hálószobába való" féle elveik betartását.
2018. ápr. 11. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
10%
#4, mit jelent az, hogy "regrecíroztatni"?
2018. ápr. 11. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
93%

#5


Azért ennél többet is leszűrhettél volna a 4es válaszából.


A hetero emberekből ömlik a heteroszexualitás.

A melegek felé is.

"Mikor lesz barátnőd?"

"Ohh, még mindig nincs barátnőd?"

"Mondd csak miért nem szeded össze a 'Juliskát' szingli, jól néz ki és bejössz neki"

"Igazán összedzedhetnéd magadat és szerezhetnél barátnőt"


De mindennek a 'teteje' amikor ezekután jön a 'Mi van, b-zi vagy?' kérdés.

Na ezek után tartsuk meg magunknak a magánéletünket. Fair.

2018. ápr. 11. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
88%

Szerintem ha van esze nem mondja el, de van akiről ordít :D

Ismerek egy meleg tanár jelöltet. A vicc hogy már a gyakorlaton összeszedett 2 srácot :D

2018. ápr. 11. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
95%
Én sem vállalom fel, senkinek semmi köze hozzá, hogy mik a preferenciáim. 26/f
2018. ápr. 11. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk (középiskola ) van egy tanár akiről mindenki tudja, hogy az elettarsa férfi, de semmi gond nem volt ebből soha 18f
2018. ápr. 11. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%

Én nem beszélek róla nyilvánosan, de vannak kollégáim, akiknek négyszemközt elmondtam.

Illetve vannak diákok, akik rákérdeztek, és nekik nem hazudtam, de a diszkréciójukat kértem.

2018. ápr. 11. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!