Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Miért divat manapság a meleg...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért divat manapság a meleg srácok körében, hogy néhány nap beszélgetés után, egyszerűen faképnél hagynak?

Figyelt kérdés
Nem az első eset, hogy valakivel mondjuk párba leszünk tinderen, elkezdünk beszélgetni, és két három nap után egyszerűen meg se nézi az üzeneteimet, holott látom, hogy szinte folyamatosan elérhető. Vagy megnézi és nem válaszol. Miért kell ezt csinálni?

2018. ápr. 11. 14:54
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
100%

Egy másik opció ami nem "mindenki csak gyors szexet akar":


Már voltam a képernyő túloldalán, az ignoráló szerepében. Néha egyes srácok nem képesek felfogni amikor a másiknak nincs kedve az egészhez, viszont senki nem akarja a többi embert megsérteni, szóval csak várunk, és reménykedünk, hogy a másiknak leesik a helyzet. Főleg pár nap után, amikor még alig ismerjük a másikat. Volt már olyan velem, hogy a srác akivel dumáltam a második naptól úgy viselkedett, mintha hónapok óta járnánk, mikor még a teljes nevét se tudtam. Kicsit túl sok tud ez lenni, főleg olyanoknak, akik még mindig frissen vannak a randizás terén. Ha valakinek nem jön be egy ilyen kapcsolat/dolog, egyszerűen csak hagyni kell. Most azzal, hogy kierőszakolsz egy "sajnálom de engem ez nekem túl sok/nem érdekel/nem érzek szikrát/stb." választ a másikból, nem lehet túl sok mindenre jutni. Szar érzés a ghosting, de aki már ment át egy olyan helyzeten ahol a másik még egy egyértelmű "bocs de ez nem nekem való" után se áll le, az meg tudja érteni és tovább tud lépni.

2018. júl. 1. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
100%
De akkor nem várni kell hanem egyből közölni hogy mégse, mert lehet a másik fél pont egy jó lehetőségről marad le mert éppen veled beszélget...
2018. júl. 1. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!