Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Egy nyíltan homoszexuális...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy nyíltan homoszexuális emberből lehet rendőr Magyarországon?

Figyelt kérdés
Egyáltalán nem látszik rajta, fiús, de nyíltan vállalja, hogy a fiúkhoz vonzódik. Szerintetek ebből ma lehet probléma?

2018. ápr. 14. 15:08
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
20%
Igen, ha egy homofob rendőrrel kerül egy szolgálatba :D
2018. ápr. 14. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
90%
Ő is ember.. és lehet a társadalom hasznára.. ezt nem a szexualitása határozza meg! mondom ezt heteroként..
2018. ápr. 14. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
84%
Miért ne lehetne?
2018. ápr. 14. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
92%
Természetesen lehet, viszont azt figyelembe kell venni, hogy a rendőrségek nem feltétlenül a legmelegbarátabb, elfogadóbb helyek Magyarországon.
2018. ápr. 14. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
5%
Szerintem nem lehet. Mundérhoz méltatlan, deviáns magatartás miatt. Legalábbis remélem hogy nem lehet.
2018. ápr. 14. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 Lassmich Ruhe ***** válasza:
92%

Na jó, elgurult a gyógyszerem.. Ember! Én azért elég kierekesztően heteró vagyok, de ez????: "Mundérhoz méltatlan, deviáns magatartás miatt.." ??


Eszednél vagy? Nem a rendőrségen a zuhanyzóban akar cicázni a kollégákkal. A rendőri hivatás elhivatottságot követel szerintem. Miért ne lenne tökéletesen megfelelő egy meleg férfi erre a feladatra? -jó ne beszéljen úgy mint egy tizenéves 72-es iq-jú kis hímprostika, de azon túl mi baj lenne vele???-

2018. ápr. 14. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
86%
Én csak katonát ismerek, de szerintem biztos van rendőr is.
2018. ápr. 14. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
11%
A kérdező arra gondolhatott, hogy 30 évvel ezelőtt nem lehetett volna, se rendőr se katona.
2018. ápr. 14. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 A kérdező kommentje:
A kérdés onnan ered, hogy nem tudom, hogy állnak a hivatalos szervek ezzel a témával. A nyugati országokban nyilván minden további nélkül lehet, de mi eléggé kelet felé húzunk és ez a közeljövőben nem is nagyon fog változni. Tudom, hogy ez a konkrét környezettől is függ. Mondjuk egy átlag rendőr képzés egy 2 éves szakképzés konkrétan. Nem gondolom, hogy túl nagy szellemi változáson mennek át a tanulók. Javításatok ki ha tévedek.
2018. ápr. 14. 21:30
 10/26 anonim ***** válasza:
40%

egy leszbikus ismerősöm rendőrségen dolgozott, soha nem merte felvállalni magát, mert azt mondta, az az állásába került volna.


a rendőrség hagyományosan az egyik legmaszkulinabb munkahelyi közeg, a helyedben kétszer is meggondolnám.

2018. ápr. 15. 03:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!