Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Paszív srácok! Szerintetek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Paszív srácok! Szerintetek egy alkalmi kaland tud olyan jó lenni mint egy stabil pasi? Kort is irjatok kérlek!

Figyelt kérdés
2018. ápr. 20. 13:59
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Voltak alkalmik, amik nagyon jól sikerültek. Szívesen emlékezem vissza.
2018. ápr. 20. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
80%
Ha kèred,leírom; kort. 👍😉
2018. ápr. 20. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Igaz nem vagyok passzív, de szerintem mind a kettőnek megvan az előnye. Egyikek az újdonság varázsa, ami egy kapcsolatban nem lehetséges, csak 1x.

Viszont egy kapcsolatban vagy szexkapcsolatban, a rutin az ami tud jó lenni. Nincsenek felesleges körök, hogy kinek mi a jó és hogyan szereti, hanem pontosan tudja a partnerem, hogy mi az amit szeretek.

2018. ápr. 20. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Tud, persze. 31
2018. ápr. 20. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Persze hogy tud, hiszen csak szopni szeretek.

20f kecskemét

2018. ápr. 20. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Volt alkalmi és állandó partnerem is. Mindkettőt szerettem, mindegyiket másért. Az alkalmit izgalmáért, hogy mire számíthatok, milyen lesz vele, az állandót, meg a megszokott rutinért. Mindegyik jó volt, talán egy, vagy két alkalmit leszámítva.

62

2018. ápr. 20. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

ha jó az aktív, akkor tud

27

2018. ápr. 21. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!