Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Hol találhatok alkalmi partner...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol találhatok alkalmi partnert? F

Figyelt kérdés

Régóta(kb 2 év),keresek ilyen jellegű dolgokra vkit,de semmi vagy nem Pesten lakik vagy túl idős(25 felett)vagy nem ír vissz,eltűnik,nem tud talizni...

Probáltam társkeresőkőn..semmi.

Pedig nem vagyok ronda stb.

Ha vki tud valamilyen megoldást,lehetőséget erre,akkor írjon!



2017. jún. 25. 23:11
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Itt
2017. jún. 26. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Hát sok hely van csak sajnos mindenhol ugyanaz az ember... :( Én 25 éves komáromi srác vagyok ha van kedve valakinek ismerkedi, beszélgetni esetleg camszex :PKeress :D
2017. jún. 26. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Én is így vagyok vele csak én Tolna megyében lakom és én se találok senkit de ha valaki magára ismer akkor nyugodtan irjon privátban..27/ Aktív
2017. jún. 26. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Itt
2017. jún. 27. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Muti magad! Én aktív vagyok és benne lennék. 25 éves és Pesti is. Szóval minden passzolhat :)
2017. jún. 27. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Én is aktivot keresek Borsod?
2017. jún. 29. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!