Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Melegek, ti hogyan jöttetek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Melegek, ti hogyan jöttetek össze a párotokkal?

Figyelt kérdés
Mert van egy srác, aki tetszik, magas, kék szemű, szőkésbarna, nem egy izompacsirta, de látszik hogy kondizik, és egy évvel idősebb nálam, meg kedves és humoros. És kíváncsi vagyok, hogy a ti a jelenlegi párotokkak hogy jöttetek össze. :) Meg valami tippet is adtok, hogy mit csináljak és mit ne csináljak?

2018. ápr. 24. 05:48
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
A kollégiumban találkoztunk. Elég nyíltan vállalta hogy meleg. Így én is tudtam róla. Tetszett, így próbáltam keresni a társaságát. Aztán a többi jött magától.
2018. ápr. 24. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Lacás1976 ***** válasza:
100%

Randi.gay.hu oldalon ismerkedtünk meg én 37 voltam akkor ő 24 már 4 éve együtt vagyunk.


Szerintem szimplán kezdj el beszélgetni vele. Először tudd meg meleg e. Van e valakije....a többi majd alakul.

2018. ápr. 25. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!