Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Ti hogyan jöttetek össze a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti hogyan jöttetek össze a párotokkal és mennyire válaljátok fel?

Figyelt kérdés

És ha felválaljátok akkor mennyire elfogadó a környezetetek?


Előre köszi a válaszokat.



2017. dec. 9. 09:08
 1/5 A kérdező kommentje:
Légyszi kort is írjatok
2017. dec. 9. 09:14
 2/5 anonim ***** válasza:

Planetromeon ismertük meg egymást kb. 6 évvel ezelőtt. Nem verjük nagy dobra, hogy egy pár vagyunk, de mind a család, mind a baráti kör tud rólunk. Eddig az én családom kivételével mindenki jól fogadta. :)

27F m

2017. dec. 9. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ezen az oldalon ismertük meg egymást, 5 és fél éve, a család tudja, elfogadta, néha érzem, hogy különbséget tesznek dolgokban, de alapvetően elfogadták szerencsére :). Kézen fogva nem sétálunk az utcán meg ilyenek.... Nekem ez kicsit hiányzik.
2017. dec. 9. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ja, 23f
2017. dec. 9. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Én bejelentettem, csak úgy. Amúgy apám masszívan alkesz, sosem foglalkozott velem, ez se érdekli igazán. Párom nincs, 3-4 rendszeres fiú van planetromeoról, akit néha meghívok a lakásunkra és csinálunk mindenfélét. Van hogy a hangunk is kihallatszik a szobámból, de fater azzal se foglalkozik szerencsére.

20/F

2018. dec. 10. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!