Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Magyarországon vannak fiú...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Magyarországon vannak fiú sugarbaby-k?

Figyelt kérdés

Vagyis gondolom vannak, de ez itthon talán ilyen tabutéma, nem hallani róluk egyáltalán.

Mennyire van nekik lehetőségük akár ebből élni? Ki mit gondol azokról, akik esetleg ebből élnek? Valóban csak és kizárólag melegek hivják ezeket a srácokat? Szívesen várom olyanok véleményét is, akik esetleg igénybe is vették már egy sugarbaby szolgálatát, vagy akár ők maguk voltak (vagy ma is) azok.



2018. ápr. 25. 23:50
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

1. Vannak.

2. Attól függ, hogy a sugar daddy/mama milyen anyagi helyzettel bír.

3. Nyilván nem tartja őket senki a személyiség bajnokainak.

4. Nem. Eleve nem "hívásról" van szó. Nem prostikról beszélünk, hanem olyan emberekről, akik anyagilag maximálisan ráterhelik magukat a párjukra.

2018. ápr. 26. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Engem is érdekelnének ezek a dolgok. Én regisztráltam is az oldalra vagy 1 éve... de borsodban (míj meglepő) NEm igazán vannak gazdag SugarDaddyk :D
2018. ápr. 26. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

1. Vannak, nem is kevesen. Probléma akkor van, amikor elkezdenek öregedni :)

2. Kiválóan meg lehet élni belőle, de fel kell adni a szabadságot egy részét, és bizony akkor is "szolgáltatni kell", ha nincs kedved.

2018. máj. 5. 04:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Ne legeyen eletcel
2018. szept. 16. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!