Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Mindenki egyforma? Miért...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mindenki egyforma? Miért csinálják?

Figyelt kérdés

3 hónapja megismerkedtem egy sráccal, Romeon. Tök jól elbeszélgettünk kezdtük megismerni egymást napi szinten beszéltünk, 3 nappal ezelőttig... Nem tudtunk még találkozni mivel debrecenbe jár egyetemre és vizsgaidőszaka meg elég húzos féléve van most, én melozom es le tudtam volna menni.. és mikor írtam neki 3 napja azt már meg sem nézte és nem is írt azóta semmit, pedig napi szinten beszéltünk. És ez nem az első eset, miért csinálják? Úgy vettem észre, hogy sokan a rendeset meg a normálisat keresik, meg hogy elvileg ők maguk is azok, aztán ugyanezt bevágják mint azok akik csak szórakoznak... ha már más a vélemenye miért nem lehet megmondani... miert kell igy eltunni...

20/f/m



2018. máj. 1. 11:26
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Sajnálom a dolgot.

Nem akarok nagyon naiv lenni, talán még írhat.

Hogy mások miért csinálják?

Nem tudom igazából. A neten könnyű ismeretségeket kialakítani, de nagyon nehéz valódi kapcsolatokat. Mondom ezt egy 2 éves netes ismeretséggel a hátam mögött, amit én sikeresnek értékelek, de való igaz szerencse is kell hozzá, meg sok minden más is.

És sajnos utána a második, harmadik sokadik netes ismeretség már nem olyan.

Talán az emberek kevésbé érzik a felelősséget, hiszen majdnem olyan mint minden a neten, amit ki lehet kapcsolni, el lehet nyomni, le lehet tiltani.

Opcionálisnak, szemben egy igazi élő emberi kapcsolattal.

Akivel ha összejöttök akkor is el kell viselned ha rossz kedved van, de éppen ott van, vagy hasonlók.

És teszem hozzá totál nem vagyok ellene a netes ismerkedésnek, de hát sajnos vannak hátulütői.

Előfordulhat, hogy a másik félben már, lassan megváltozik valami, amit elsőre nem is kommunikál, talán neki sem tűnik fel.

A végére meg, míg te azt hiszed még ugyanott tartottok, ő már egy tök másik ember.

Ő meg esetleg már csak rutinból és megszokásból ír és kommunikál veled úgy mint régen.

Ekkor már valójában nagyon távol lehet tőled, aztán történik esetleg valami új ismeretség / kaland amiben ráébred, hogy részéről vége.

Hogy ő már ezt nem akarja veled, és akkor ezt elő kéne adnia neked, nemcsak ezt, mindent. A bűntudat, és az önmagával való szembe nem nézés is lehet, plusz a halogatás keveréke.

A halogatás egy pontján túl, meg egyszerűen könnyebb már nem írni.


Csak feltételezem, amúgy passz.

De szerintem is gáz dolog, én 90 százalékban még a legfelületesebb ismeretségeimet is tisztességgel lezárom, mert engem is irritál ha valaki eltűnik szó nélkül.


Mindegy, igazából csak azért akartam válaszolni, hogy ne legyen olyan szar kedved, de asszem ez nagyon nem jött be 😄.

Bocsi.

2018. máj. 1. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Én például direkt emiatt ismerkedem úgy, hogy ki van írva az adatlapomra, hogy 1-2 héten belül a személyes találkozó reális dolog, ha ezt nem tudja valaki teljesíteni, akkor számomra ott már halott a dolog. Én is beleestem már abba a hibába, hogy hónapokig leveleztünk, majd egyszercsak eltűnt. Addigra én meg már egy csomó mindent elképzeltem vele.. ezután döntöttem úgy, hogy változtatok a stratégiák ön, és szerintem

aki 1-2 héten belül nem akar találkozni az nem is nagyon gondolja komolyan, bármennyire is húzósak a napjai, ennyi idő alatt lehet találni egy szabad órát ami mindkettőt ölnek jó, és személyesen eldől, hogy akartok-e folytatást. A srácok száma azóta nagyon megcsappant mióta ezt kiírták az adatlapomra.

2018. máj. 1. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Bocsi, hülye autocorrect.
2018. máj. 1. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Teljesen átérzem a helyzeted, mert ilyen szempontból sorstársak vagyunk. Nem egy srác hagyott már faképnél, hosszú beszélgetések után. Az elején mindenki elmondja, hogy utálják az olyanokat akik egyszercsak otthagynak, de közben ők is ugyan ezt csinálják. Elmondják, hogy uhh így tetszel, úgy tetszel, szimpi vagy meg minden. Aztán a harmadik nap után már még az üzeneteket se nézik meg. És ezzel csak az a baj, hogy elhiszem, hogy tetszek valakinek, beleélem magam. Aztán koppanok, mint tyúksz*r a deszkán. De kitartás, mindenkire vár valahol az igaz szerelem, csak előtte meg kell érte harcolni.
2018. máj. 2. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Ezt én se értem. Én mindig kommunikálom, ha vmi nem ok mert szerintem ez a megoldás. Igaz ezt akkor is megteszem ha nem tetszik a másik viselkedése és ezt néha nem szeretik.Érdekes amúgy vitázni emberekkel, mert sokan olyankor már azt hiszik nincs tétje a dolognak és nagyon elengedik magukat. NAGYON TANULSÁGOS 1-1 vita. Én is állandó, normális, megbízható srácot keresek, de nehéz. Én mondjuk csak szexhavert akivel lehet bújni, simizni, smárolni, szexelni. Tehát ne legyen személytelen...
2018. máj. 9. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!