Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Nektek egyforma méretűek a...

Nektek egyforma méretűek a combjaitok? Mit csináljak, hogy nekem az legyen?

Figyelt kérdés

Sajnos a jobb lábam izmosabb mint a bal, és ez meg is látszik. Most lemértem, és vastagabb 1 cm-vel. Így nem hangzik soknak, de tényleg látszik

Mit tegyek ez ellen? Azon kívül, hogy eddzek többet a bal lábamra, nem akarom, hogy az is vastagabb legyen

Ha igyekszem, hogy izomból fogyjak, lehet, hogy végre egyforma méretűek lesznek?

Egyébként nektek milyen vastag? 48 és 49 cm sok?



2017. júl. 26. 16:20
 1/8 Molyember ***** válasza:
Az emberi test nem szimmetrikus. Kétlem, hogy a mérésed pontos legyen, vagyis hogy egy centis hibahatáron belül sikerült volna lemérned magadnak mindkét lábadat, de még ha így is van, ezt rajtad kívül senki sem veszi észre. Ne legyél ilyen kényszeres, mert súlyos következményei lehetnek, és drága a terápia.
2017. júl. 26. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Többször is lemértem, a legvastagabb részen, tényleg annyi a különbség
2017. júl. 26. 21:06
 3/8 Molyember ***** válasza:
Akkor annyi. És? Még az arcunk sem szimmetrikus, nem vonalzóval terveztek minket. Ezen ne görcsölj, nem lehet látni. Ha tényleg szorongsz miatta, és problémát okoz, akkor el kéne menned egy pszichológushoz.
2017. júl. 27. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
Nekem 50 és 49cm vastag a combom, látszólag nincs különbség, de én is a jobb combom érzem erősebbnek, fiúként ez annyira nem zavar :)
2017. júl. 27. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Kétlem, hogy annyira látszana, inkább azért látod, mert tudod, hogy különbség van köztük. A domináns lábad mindig is izmosabb lesz, mivel többet használod.
2017. júl. 27. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Ezen ne aggódj, fél-egy centi differencia kb. mindenkinél van! Nekem inkább a karomnál van az egyik mindig fél centivel lemaradva, ezért én (F) sokáig azt csináltam, hogy a vékonyabbik minden sorozatban 2-3-mal többet emelgette a súlyzót. És azt hiszed, változott a helyzet? Á... Amúgy meg szerintem az az erősebb, annak ellenére is.


(Az egyébkéntre: combjaim 59 körül, differenciát nem mondok, mert olyan hú de pontosan mérni se tudom. Vádlimon is van fél centi különbség 41,5 / 42 az elég jól mérhető)


Ne hogy azt hidd, hogy azt a különbséget látni. Azt csak te "látod", mert ezzel van tele a fejed, meg a gondolataid. Ez pszichológia.

2017. júl. 27. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat

Ez sajnos nekem is probléma, hiába edzek és nyújtok többet a bal lábamra, a jobb sokkal erősebb és hajlékonyabb így is :/

2017. júl. 27. 19:52
 8/8 anonim válasza:
Én (f) is próbáltam tenni ellene, de a különbség megmaradt. Nem látványos, csak a mérőszalagon látszik. Amikor kérdeztem mást, azt mondták ne foglalkozzak vele, mert úgy jók a combjaim ahogy vannak :)
2017. júl. 28. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!