Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Valakinek ötlete? Véleménye?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valakinek ötlete? Véleménye?

Figyelt kérdés

Vonzódok a fiúkhoz,de csak külsőleg, szeretném kipróbálni milyen lehet az erotika a velem egyneműekkel DE nem merek senkivel sem belekezdeni félve attól hogy:


A:ruha nélkül a külsőm visszataszító


B:oral alatt elkapni valamit, pedig ezután vágyakozom a legjobban.


C:az analt szóba se merem hozni mert az nekem nem lehet egyenlőre.

Erről vélemény?


2018. máj. 1. 19:14
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Miért lennél ruha nélkül visszataszító?
2018. máj. 1. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Mindenekelőtt fogadd el a saját tested. Az orált szeretni fogod mind adni, mind pedig kapni.
2018. máj. 1. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Sosem volt önbizalmam a testemre nézve és úgy vagyok vele hogy úgy is olyan személyt fogok ki akinek pont az én alkatom, külsőm nem tetszene.
2018. máj. 1. 20:13
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

A: fogadd el a tested, legyen több önbizalmad. Látatlanban is biztos vagyok benne hogy nem vagy visszataszító.

B: jobban ismerd meg hogy kit fogsz leszopni. Nem kell akkora mély ismertség mintha életre szóló társat keresnél de azért váltsatok pár üzenetet, tudd az ember nevét, stb. Tehát ne egy nyilvános wc-ben kezdj el ismerkedni.

C: személy szerint én sem vagyok nagy anál rajongó, teljesen elvagyok az orállal.

2018. máj. 1. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Tudom, hogy melegek közt az járja hogy csak akkor lehetsz vonzó ha kockás a hasad, vagy 40 kiló vagy vasággyal (nem sértésből, de tudjátok miről beszélek) de hidd el, hogy ha már csak magamból indulok is ki nem olyan fontos ez mint gondolják.
2018. máj. 1. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!