Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Rákényszerítenétek hogy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Rákényszerítenétek hogy aktívból passzív legyen?

Figyelt kérdés

Régóta együtt vagyok a párommal, vele a szex nagyon egyhangú mert teljesen elutasítja hogy megdugjam.

Állandóan a férfiasságra hivatkozik és hogy nem szeretné, nem kívánja, 1x próbálta és rossz élményként maradt meg stb.

Mostanában nagyon nyomulok rá és kiszedtem egy meglátjukot belőle. Úgy látom nem sokára igent mond de azért félek hogy ez a kapcsolatunk rovására megy, nem akarok benne rossz érzéseket kelteni. Amúgy szexben nagyon figyelmes és mindent megtesz hogy nekem jó legyen, nem tudom hogy hibát követek-e el ezzel az egésszel.



2018. máj. 4. 21:18
1 2
 11/11 20centi válasza:
100%
Én is szívesen kiprobalnam az aktív szerepet:) ha valaki vallakozna rá örülnék:) privátban irhattok képet tudok kuldeno emailba. MISKOLC ES KORNYEKE
2018. jún. 11. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!