Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Lépjek valamit?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lépjek valamit?

Figyelt kérdés

szerintem a tesi tanárom meleg

ciki lenne ha bepróbálkoznék?

nincs barátnője szingli, rég nem is volt. eléggé ad a külselyére nagyon kedves és bír engem szóval reménykedve a diszkrétciójában azon gondolkoztam hogy talán bepróbálkozok mindig becéz néha még ciki is mert néha b*zisan hangzik és a haverjaim nevetnek de nem vállalom nyiltan a biszexualitásom szóval azért néha ciki. mindig megveregeti a vállam meg velem csináltat mindent folyton beszélgetést kezdeményez szóval na meg néz tesi közben nem lehet úgy azért átéreztetni hogy miért veszem ezeket jelnek de bejön amúgy meg nem idős mert vagy 5 éve tanít csak én meg végzős vagyok már 18 éves lassan 19. szóval próbálkozzak be?


2018. máj. 11. 16:28
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
csak akkor próbálkozz be nála ha elballagtál, az előtt mindkettőtöknek gáz lehet.
2018. máj. 11. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
pont ezen gondolkoztam én is :)
2018. máj. 11. 16:35
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Bírd ki ezt az 1 hónapot míg kezedben nem lesz a bizi :D utána szabad a pálya :D
2018. máj. 11. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
100%
Hány éves a tesitanár, ha megkérdezhetem? :D
2018. máj. 12. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
92%

De miért is kéne "bepróbálkoznod"? Annyi sok jó pasi lehet a környezetedben! ;-)


Csak akkor próbálkozz be nála, ha elolvastad a "Magyar helyesírás szabályai" című könyv legújabb, talán 19. kiadását!

2018. máj. 13. 03:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!