Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Mindenki csak a farokra megy?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mindenki csak a farokra megy?

Figyelt kérdés

Úgy érzem, hogy egy teljesen különc meleg vagyok. Számomra nem fontos a farok. Engem egy inkább férfias férfi vagy fiú személyisége, ARCA és TESTE vonz. Fontossági sorrendben tehát:

1. Személyiség

2. Arc

3. Test

4. Farok

A farok persze hozzátartozik a férfi nemhez és érdekessé teszi a dolgot, de nem annyira, hogy erre gerjedjek rá. Szopni se szopnék szívesen, AZONBAN ezt akkor tenném meg, ha az illetőbe BELESZERETEK. Ha érzelmileg fűz hozzá valami, ha a barátomnak mondhatom. Attól tartok, hogy az egy éjszakás kalandok így szóba se jöhetnek, így megvonva magamtól a "testiséget", ami nem teljes testiség szex nélkül.

Ez egy nagyon paradox helyzet, úgy érzem. Szeretnék egy férfit csókolgatni, testét simogatni, és érzelmileg kötődni valakihez, de magában a farokban nem látok izgalmat. Viszont anélkül meg nem férfi egy férfi.

Van tapasztalatotok? Van esélyem így párt találni?

F25



2018. máj. 13. 17:13
 1/6 anonim ***** válasza:
60%
Mintha egy nő írta volna ki a kérdést. Te lehetsz a férfitestbe zárt nő.
2018. máj. 13. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
57%
Én fordítva vagyok, el tudnám képzelni hogy leszopjon egy vad idegen férfi, de csókolni simogatni meg ilyesmi már nem menne. És én nem is szopnám le őt.
2018. máj. 13. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Biztos örulnék neki, ha egy ilyen érzelmeket és gyengédséget is igénylő sráccal, vagy férfivel hozna össze az élet. Párkapcsolatban tökéletes számomra,akinek ilyen igényei vannak. Biztos megtalálod majd, aki ilyen, aki ilyen szinten képzeli el az intimitást és választ majd párjának !
2018. máj. 13. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
79%
én a fenekét meg a kezét nézem meg először f.. k engem se izgat
2018. máj. 13. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
71%

Ugyan a méret számít. De a farok az utolsó ami érdekel egy pasin.

1. Arc

2. Test

3. Személyiség

4. Segg

5. Lakhelye

6. Farok

2018. máj. 13. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Engem is pontosan ilyen sorrendben érdekelnek a fiútulajdonságok, mint az #5-öst.
2018. máj. 13. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!