Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Törökországban mennyire...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Törökországban mennyire elfogadott a melegség?

Figyelt kérdés
Ott mennyivel jobb a helyzet mint itt?

2018. máj. 22. 22:21
 1/8 anonim ***** válasza:
0%

Itt nagyon rossz? Jujuj.

Iszlámnál se lesz jobb nyugi.

2018. máj. 22. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
82%
Törökországban nem büntetik a melegséget, ami azért elég nagy ugrás ahhoz a térséghez képest. Van is egy csomó nyíltan meleg youtuberjük. Nagyvárosokban, mint Isztambul, Izmir nem téma már ez, viszont "sötét", minden háta mögötti vidékeken, ahol csadorba dugnák az asszonyt is, illetve idősebbek körében azért sok jóra nem lehet számítani. Mindenesetre kivégezni akkor sem fogják az embert max fujjognak, gyűlölködnek. Én azt mondom, kb. Oroszországgal egyenlő a helyzet. Oké, hogy ott a hatalom lépten-nyomon kifejezi ellenszenvét, de börtönbe meg bitóra nem küldik őket, létezhetnek. Nekünk itt úgy állítják be, hogy Oroszország homofób, Törökország muszlim, valójában mindkét ország egy boldog melegparadicsom a Közép-Ázsiából illetve Iránból menekülő melegek részére. Ugye pl. Türkmenisztánban vagy Üzbegisztánban papírforma szerint 2-3 év börtönbüntetés jár, gyakorlatban összeverés, pénz kizsarolás, családból kitagadásig jut a dolog. Álhirdetésen melegnek kiadja valaki magát, és aki elmegy rá, azt felveszi kamerára, és megzsarolja, hogy felnyomja a rendőröknek, ha igen, azok szintén korruptak és tovább zsarolják pénzzel... De rohamléptékben fejlődik a világ, börtönbüntetés ide meg oda, ott is vannak már meleg youtuberek így 2018-ban, ez a csoda is megtörtént. Pár éve még valami elképesztő rettenetes kommentek jöttek meleg témákkal kapcsolatban, ma már úgy szokogatják, hogy hát az is van. Ehhez képest Törökország (a legnyugatibb török ország) meg maga a paradicsom. A fiatalabb generáció már tisztában van a melegséggel, nem téma ez már náluk.
2018. máj. 22. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Jobb? Szerintem semennyivel sem jobb, sőt...
2018. máj. 23. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Maximum az interneten találkozol vele. Az életben senki nem tolerálná. Évek óta vagyok itt, éltem az európai részen, İstanbulban abszolút világias kerületekben, délkeleti országrészben is, illetve minden nagyobb városban jártam már szinte, de soha nem láttam egyetlen egy magát nyíltan melegként felvállaló embert. Youtoube-on persze, láttam. De az interneten sok minden van, azt ne keverjük össze a valósággal.
2018. máj. 23. 02:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
10%
Más lehet, hogy nem fog vele egyetérteni, de szerintem egyáltalán nem annyira rossz a helyzetünk Magyaro-n..
2018. máj. 23. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 kovpet ***** válasza:
88%

# 5: Lehetne rosszabb persze, de máshol enyhül a gyűlölet, nálunk meg épp most írták be az alkotmányba, hogy a házasság egy férfi és egy nő között lehet csak.

Ha ezek magadnak (és sajnos ezek maradnak), akkor pár év és talán nálunk is büntetni fogják a homoszexualitást. De ne legyen igazam.

2018. máj. 23. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
85%
Az alkotmányt nem mosnám össze a gyűlölettel, mert az, amit a kormány csinál szerintem nem reprezentatív.. az emberek hozzállása a melegekhez alapvetően szerintem javul, gyakorlatilag senkit nem érdekel a téma. Ha kiderül, hogy meleg vagy, a reakció általában annyi, hogy “Ja, oké..”. Nem beszélve arról, hogy engem személy szerint még sosem ért attrocitás azért mert meleg vagyok. Az pedig, hogy nem lehet házasodni különösebben nem zavar, mivel a párommal gyereket nem tervezünk és a nevünket sem változtatnánk meg. A bejegyzett élettársit szeretnénk majd, de az nekünk bőven elég is. Úgyhogy én bizakodó vagyok, mivel már elfogadóbb a társadalom, mint akár csak 5 éve..
2018. máj. 23. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
En egy szoke, kekszemu srac vagyok. Es Isztambulban a nyaralasom alatt minden napra jutott egy-ket torok ferfi, aki probalt befuzni es bokolt, hogy milyen szep vagyok. Szoval aban a varosban szerintem teljesen elfogadott.
2018. máj. 23. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!