Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Mit gondoltok erről? (fiúk,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok erről? (fiúk, sminkelni? )

Figyelt kérdés
Lány vagyok, alapba véve egyáltalán nem ítélem el a meleg fiúkat (se lányokat), viszont ma youtube-on láttam egy videót amiben egy (15 éves) fiú sminkeli magát. Nem az én dolgom, nem is szoktam nézni, de egyszerűen visszataszítónak találtam (utcára is így megy/mennek).És még srác mondta is, hogy nem transzvesztita, de sminkeli magát és haspólóban járkál. Nem értem, kíváncsi vagyok ti mit gondoltok. Ja és hozzá tenném, kommentekben volt olyan aki " látom, megérett a világ" stb. kommenteket írt oda, és ahhoz írták a fanok, hogy miért ne csinálhatná, meg tök természetes. Nekem meg az állam leesett, hogy ez természetes?

2018. máj. 18. 20:54
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
8%

Az emberek olyanok mint shrek avagy az ogrék

Az ogre pedig olyan mint a hagyma Rétegesek :)

2018. máj. 18. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
83%

Engem nem zavar lehet ez lesz a szakmája profi sminkes. Mellé még crossdresser miért ne ha igy boldog és teljes életet élhet, nem verik nem bántalmazzák, lehetösége van kibontakozni a szülei által is...nem lesz mentálisan sérült ember.

Kicsit más a normánál de nem árt ezzel lehet tanitani fog embereket sminkelni, mindenböl a legjobbat kell kihozni a gyülölködés ettöl még megmarad.

2018. máj. 18. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
77%

Én azt gondolom, hogy senki sem ítélhet el egy másik emberi lényt amíg meg nem ismeri személyesen.

Igaz nem átlagos hogy egy férfi/fiú sminkelje magát, de láttam én már hercegnőnek öltözött kisfiút aki úgy érezte jól magát és mackó nadrágos kislányt verekedni. Visszatérve a kérdésre: igaz, nem természetes és átlagos, hogy sminkelje magát egy fiú, de nem is elítélendő.

2018. máj. 18. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
89%
Mit kéne erről gondolni? Csinálja azt, amitől jól érzi magát.
2018. máj. 18. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
92%

Ne zavarjon, hogy így érzel! :) Az érzés soha nem rossz, az odavezető gondolatok lehetnek rosszak. :)

No. Én meleg srác vagyok, és hát a finoman szólva gázkazán fajtából, szóval mindenki elég gyorsan le szokta vágni, mi a helyzet. xD

Nyilván nem reklámozom, de ha komolyan megkérdezi valaki, meleg vagyok-e, senki kedvéért nem fogok hazudni.

Csak a saját nézőpontomat tudom elmondani a fent vázolt ember kapcsán, nem okvetlen ez a helyes persze.

Szóval szerintem túl sokat adnak az emberek a látszatra. Reklámozni akarja, hogy meleg? Hát reklámozza. Kinek árt vele? (Ideális esetben, ha a társadalom elfogadó, senkinek)

Én elsősorban az alapján ítélek meg valakit, hogy törekszik-e arra, hogy jó ember legyen, hogy van-e tartása. És a látszat nem érdekel. Felőlem lehet egy lerobbant ráncos, ápolatlan izé is, meg agyonsminkelt tesztalany is. A párválasztásban nyilván számít a megjelenés is, de ezen felül engem teljes mértékben hagy, hogy egy ember milyen kívülről.

Tehát ha ez a srác alapjáraton egy jó ember, akiben van gerinc, akkor nem érdekel. Ha nem az, akkor sem, de akkor meg nem a sminkelés miatt fogom megvetni.

17/passzív

2018. máj. 18. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
88%
teljes mértékben hidegen hagy*
2018. máj. 18. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%

Baromi nagy bátorság kiállni és vállalni ezt. Ezt gondolom róla. Amúgy nem zavar, ha ebben leli örömét, hát tegye. Eddie Izzard is sminkeli magát, de ettől még ő az egyik legjobb stand-upos. Egyébként miért fáj neked más öröme? Ha zavar, ne nézd. Meg is kért rá, hogy ne nézd.

A világ nem rólad szól.

2018. máj. 18. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
Na de legalább zavar. Ha elmúlik az újdonság varázsa, már nem fog zavarni. Elsőre nekem is furcsa volt a fiúk a klubból és Eddie is. De ezeken túl lehet lépni. Színes a világ, ezt vedd észre kérdező. És mindig mindenben keresd a jót!
2018. máj. 18. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
Engem egyáltalán nem zavar. Szürke emberből így is van rengeted, ha valaki más, egyből felháborodnak. Szerintem neked, nekem és úgy kb senkinek sincs hátránya abból, ahogyan ő él, így nem értem miért zavar.
2018. máj. 19. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem teljes mértékben egyértelmű, hogy azért csinálja azt, amit, mert meg meri tenni. Tudja ignorálni az olyan véleményeket, amik számára nem lényegesek. Igen, ez természetes. Hisz ő így érzi jól magát. Így tud kiteljesedni. Ezzel senkinek a szabadságát nem korlátozza, pusztán kihasználja a lehetőségeket arra vonatkozóan, hogy boldog, és teljes életet tudjon élni úgy, hogy ne szorítsa közben magát bizonyos keretek közé, amit - az egyébként rettentő fennkölt - társadalom elvárna tőle. Ha nem lennének a túlságosan konzervatív szokások, akkor elhiheted, hogy fel sem tűnne senkinek, ha egy férfi szoknyát - és nem kiltre gondolok - húzna. Szerintem pontosan attól szép a világ, hogy különbözőek vagyunk. Különböző kultúra, különböző világnézet, különböző stílus, különböző szexualitás, különböző értékrend. Egy valamiben vagyunk mind egyformák; érző lények, emberek vagyunk. S mondom most mindezt úgy, hogy én is tapasztalom - közvetlenül és közvetetten is - azt, hogy milyen érzés "másnak", és ebből adódóan pedig kiközösítettnek lenni. A kamaszok - én is az vagyok - pedig tudjuk, hogy mennyire kirekesztőek. Erre csak rájön az, hogy az esetleg homofób szülőktől is azt hallják otthon, hogy micsoda bűn melegnek lenni. Becsülöm az olyan embereket, mint a kérdésben említettet. Én egy évvel vagyok idősebb, meleg, és büszke arra, hogy leírhatom a véleményemet, és tehetek - még ha most nem is sokat, de a későbbiekben igyekszem minél többet - azért, hogy szebb világban élhessünk. Utópia vagy sem, de én hiszek az egyenlőségben.
2018. máj. 19. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!