Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Szeretnék egy párkapcsolatot,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szeretnék egy párkapcsolatot, de eleg nehéz, szerintem netes portálokon nem lehet ismerkedni ott csak szexre mennek általába az emberek. Meleg bulikba detto. Mit tegyek? 20/F

Figyelt kérdés

2018. máj. 23. 10:36
 1/5 anonim ***** válasza:
73%
érdekes mód mindenki azon rinyál, hogy rendes párkapcsolatot akar, mégsem találnak senkit, csak dugásra, de amikor látod őket akcióban, álló farokkal, megérted, hogy mind a két félnek elborul az agya, dugni akarnak mint a nyulak, kitombolják magukat, majd másnap sírnak, hogy mindenki csak szexre megy
2018. máj. 23. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
68%
Akivel össze kell akadjál a sorsod szerint, abba úgyis belébotlasz; akár keresgélsz interneten; akár nem ; előbbutóbb úgyis:D Én így gondolom, aztán lehet, hogy nempont így van, de szerintem:)
2018. máj. 23. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
68%
#2 Jajj, már megint a sorssal jöttök! Hülyeség! Nem fog összeakadni senkivel! szépen sorjában írjon rá azokra, akik szintén hosszantartó kapcsolatot akarnak, és jöjjön össze valamelyikkel, ha egyikkel sem tud, mert mondjuk távol laknak egymástól, akkor ez van, soha sem lesz hosszantartó kapcsolata! Ilyen kegyetlen az élet!
2018. máj. 23. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
67%
A legjobb kapcsolatok a szexkapcsolatokbol alakulnak ki. Kiraly a szex es egy ido utan ha a masik is nyitott es kozben nem massal kefel, kialakulhatnak az erzelmek. Ezert kar azt kizarni, aki kijelenti, hogy nem akar kapcsolatot. Nekem egy ilyenbol lett a legjobb komoly kapcsolatom. 24/F
2018. máj. 23. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Az pedig megszívja, aki a szexualitást csak az igazival szeretné kiélni?

Amúgy szerintem is lehet valami a sorsban. Legjobb barátom 8 éve ismerte meg középsuliban a lányt, azóta házasok. Én már 10 éve keresgélek interneten, nyitott szemmel járok az utcán és semmi. Akkor mi van? Nem, nem vagyok csúnya. Olyan vagyok, mint a barátom. Átlagos. Csak neki összejött randomra, nekem meg nem.

Szóval érdekes téma. Nem hinném, hogy lenne egy biztos módja ennek az egésznek. Tenni is kell érte, de főként a szerencsén múlik, mint a lottó ötös.

2018. máj. 25. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!