Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Aktívak, kezdőként mennyire...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Aktívak, kezdőként mennyire voltatok dominánsak?

Figyelt kérdés
Elég kezdő vagyok még és az aktív rész érdekel jobban, de éles helyzetben nem tudom úgy irányítani a dolgokat, mint ahogy szeretném. Cikinek érzem. Fejben nagyon jól megy :D, de élőben már nem olyan a dolog. Ez normális?

2018. máj. 27. 15:58
 1/3 anonim ***** válasza:
88%

Ne aggódj, fejben mindenki úgy szerepel ahogy csak szeretné.. :D

Az én első alkalmam kicsit kínos volt mert bakiztam össze-vissza, nem tudtam hova a gcibe tegyem a kezeim meg ilyesmi. Nem igazán voltam mondható dominánsnak, de azért próbálkoztam. Azóta belerázódtam és mostmár megy úgy ahogy elképzelem.


Ez egyébként két emberen múlik. Én nem tudtam volna belerázódni teljesen ha a partneremmel nem tapasztaljuk ki egymás mozdulatait, vágyait, viselkedését stb...

Majd megy az..

2018. máj. 27. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
85%
Hány éves vagy? Én nem voltam domináns, de nem számított...
2018. máj. 27. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
81%

ne parázz az első alkalommal én is bénáztam

Folyton kicsuszott meg nem is nagyon tudtam verakni

A partnerem sokat segített hogy ne izguljak

2018. máj. 27. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!