Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Hogyan végezzek beöntést...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan végezzek beöntést rendesen?

Figyelt kérdés
Sajnos nagyon gyakori mostanában, hogy elkezdem az egész folyamatot és még 40 perc múlva is ugyanott tartok mint a legelején, sőt csomószor elkezd menni a hasam is.... A vízsugár kb 4-5 cmes lehet és olyan 10masodpercig folyatom a vizet bele. Nagyon zavaró, hogy nem tudok rendesen felkészülni, mit ronthatok el, másoknak is ennyire nehézkes? Hogy lehetne teljesen tiszta?
2018. máj. 27. 20:48
 1/6 A kérdező kommentje:
Gondoltam arra is, hogy előtte egy két napig csak 100%os almalevet vagy valami szűrt gyumolcslevet iszom és akkor hátha jó lesz, ez mennyire jó ötlet?
2018. máj. 27. 20:49
 2/6 anonim ***** válasza:
88%

Az én tapasztalataim az, hogy előtte pont, hogy rostos ételt nem szabad enni. Sokkal jobb a száraz étel, mert könnyebben kijön. Jártam már úgy, hogy kapros zöldbablevest ettem a beöntés napján ebédre és az emésztetlen zöldbab is kijött, amikor mély beöntést csináltam. Szokott segíteni még az is, hogy előző este már nem eszem, sőt, másnap sem a beöntésig (tehát ez főleg reggeli játékokhoz jó), hanem elmegyek a WC-re elintézni a nagy dolgot. A legelső beöntés előtt egy körte alakú beöntővel olajat (babaolaj, olívaolaj) fecskendezek magamba, majd erre jön rá a víz, amit egy zuhanycsőre szerelhető beöntőfejjel juttatok magamba. Gyenge vízsugárral csinálom, mivel ha van odabent "valami", előfordul, hogy megfeszülök tőle és idő kell hozzá, hogy meglazuljon a víztől, hogy aztán folytathassam. A vizet pedig addig szoktam engedni, amíg nem érzem, hogy kezd feszíteni. A sokadik alkalom után már mély beöntést végzek több liter vízzel.


További probléma szokott lenni, hogyha már sokadjára csinálom, nagyon ellazulok és emiatt nem tudom megtartani magamban a vizet. Ilyenkor langyos víz helyett hideggel csinálom, ami egyébként a nagy melegben kellemesen hűsít is. Összeszűkül tőle a záróizmom, jobban rá tudok szorítani a beöntőfejre.


Beöntést követően, hogy meglegyen a megfelelő síkosítás, kis injekciós fecskendővel 3-5 ml szilikonbázisú síkosítót vagy olajat fecskendezek magamba. A vízbázisú anális célra nagyon nem jó az én tapasztalataim alapján, nagyon hamar felszívódik. Volt, hogy emiatt véres volt a székletem az elkövetkezendő két napon keresztül (nincs aranyerem, megvizsgáltattam).


Szintén lehet kapni hosszú (fél- vagy egyméteres), de nagyon hajlékony csövet, ezzel is lehet kísérletezni, bár nekem nincs ilyenem:

[link]

Bár én ezt nem elsőre használnám, hanem úgy a harmadik beöntés után.


21/L

2018. máj. 27. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszi :) akkor nálam valószínű az van, hogy nem szánok rá elég időt, mert én nem szoktam több liter vizet használni a végén. Csak amikor elkezd menni a hasam már elmegy tőle a kedvem.
2018. máj. 27. 21:23
 4/6 anonim ***** válasza:
87%
Pont az a lényeg, hogy menjen tőle a hasad, hiszen a vízzel hígabb lesz. Az időt rászánod, én is kb. 40 percig szoktam beöntéssel játszani, csak épp még nem találtad meg a neked megfelelő módszert. Tessék szépen tovább kísérletezni és csináld bátrabban. Ha odafigyelsz arra, mit érzel, akkor nagyon nehéz kárt tenni a beöntéssel.
2018. máj. 27. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
88%
Még egy fontos dolog, amit kifelejtettem. Ha benned van a víz, ne engedd ki azonnal. Tartsd meg úgy 5 percig.
2018. máj. 27. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
az idot meg szand ra, megeri...
2018. jún. 4. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!