Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Anális szex után ez normális?...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Anális szex után ez normális? Mennyi idő alatt múlhat el?

Figyelt kérdés

Múlt héten voltam egy sráccal, és egymást követően két kör is volt. A másodikat kifejezetten sokáig bírta.

A problémám az, hogy azóta nem szűkültem vissza teljesen az “alap állapotomba”. A következő napokban ez változni fog vagy tartós? Kell-e orvoshoz fordulni vele?

Fájdalmat nem érzek, viszont reggelente nehezebb elintézni a wc-t, tovább tart.



2018. máj. 29. 07:44
 1/9 anonim ***** válasza:
82%
Hűha,én igy még sosem jártam. Én orvoshoz fordulnék
2018. máj. 29. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
86%
Engem két héttel ezelőtt hárman keményen megraktak. Négy napig éreztem.
2018. máj. 29. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
És negy nap után minden normális lett, utolsó?
2018. máj. 29. 09:35
 4/9 anonim ***** válasza:
83%
Ez személy függő, de ha nem fáj semmi és csak érdekes érzés, akkor ne aggódj, minden rendben lesz...!
2018. máj. 29. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
81%

Szia!

Én Kegel gyakorlatokat is ajánlanék - ha amúgy minden rendben van, tehát nincs vérzés, vagy más alsó hasi fájdalom, mert ha igen, akkor tényleg kell az orvos -, mert annak semmilyen mellékhatása nincs, egyszerű, és hasznos.

Szorítsd össze az izmaid ott lent öt másodpercre, aztán lazítsd el. Egy ilyen ciklust 10-15 x ismételd, naponta 5x. Előnye, hogy bármikor, bárhol végezheted feltűnés nélkül.

2018. máj. 29. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 szotam válasza:
85%
Ez teljesen normál, nyugodj meg.
2018. máj. 30. 05:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
85%

Szia!


Miben veszed észre a nem teljes visszaszűkülést? Valamekkora szélinkontinenciád van?


A nehezebb székelés ha jól sejtem, abban nyilvánul meg, hogy úgy érzed, lejjebb van a záróizmod?

2018. máj. 30. 05:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Ma reggelre minden visszaállt normálisba. Nem tudom, hogy mi okozhatta. Most 1,5 hétig úgy sem ér rá a partnerem, addig tudok pihenni és gondolkodni rajta, hogy mit csinálhattam ezúttal másképp, hogy a jövőben ne forduljon elő
2018. máj. 30. 13:19
 9/9 anonim ***** válasza:
82%
Nekem szokott lenni alhasi fájdalom másnap utána, meg picit derék. Ilyenkor mi lehet a baj? Mivel lehet ezt kezelni ?: O
2018. máj. 31. 02:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!