Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Ez normális? A barátom az...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez normális? A barátom az első aktusunk közben vérzett!

Figyelt kérdés
Szóval az történt, hogy a barátom és én (mind ketten szüzek vagyunk) az első eggyütt létünkre készültünk. Elösszőr Ő beöntött magának, majd csókolóztunk, aztán elkezdtem ujjazni. Ezután szép lassan behatoltam. Mikor elösszőr tettem be neki tövig akkor egy kis piros foltot láttam meg az óvszeren. Hát mondanom sem kell mind a ketten nagyon megijedtünk, de szerencsére hamar elállt, de az aktust abba hagytuk. Szóval a kérdésem az ,hogy ez normális-e és hogy mi történhetett valamint legközelebb mit csináljunk másképp?

2017. nov. 22. 21:52
 1/5 Kisumi ***** válasza:
91%
Első aktusnál nekem is volt egy kis vér, de hamar elállt. Több oka lehet, nem volt felkészülve, kicsit szűk volt még hisz az ujj meg a farok mégse ugyan az. A másik dolog, lehet aranyér is, ritka de kialakulhat fiatalkorban is, de ha nem voltak panaszai akkor nem tartom valószínűleg, hogy az utóbbi lenne. Legközelebb kicsit óvatosabbak legyetek.
2017. nov. 22. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
86%
Csak nyugi nincsen semmi baj nekem is volt mar olyan nem kezdokent hogy egy extra nagy farokkal megdugtak es utana eleg intenziven vereztem de egy hetet kihagytam es magatol helyre jött.
2017. nov. 22. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
89%
Kicsit kidorzsolhetted. Ezek altalaban csak hamserulesek, melyek nehany nap alatt helyre jonnek.
2017. nov. 23. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Hámsérülés lehetett egyszer annyira sokat sexeltünk a párommal, hogy nekem is brutál vérzett, dőlt belőle élénkpiros színű, de pár nap alatt elmúlt.

Viszont elmentem proktológushoz aki lazán 10 cm-re betolt egy 'tükröt" -retroszkópia, análtükrözés- és azt hittem felfordulok....

Megnézte alaposan de nem talált semmit szerencsére.

2017. nov. 23. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Normális, és ezeel semmi gond nincsen.
2018. nov. 19. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!