Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Meleg fiúk, ti hol ismerkedtek?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meleg fiúk, ti hol ismerkedtek?

Figyelt kérdés
Első sorban netes oldalakra gondolok, főleg valami igényesebbre. ;)

2018. máj. 29. 19:49
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
planetromeo
2018. máj. 29. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
90%

A szállodában, ahol dolgozom :)

Netes társkereőben sajna nem tudok segíteni

2018. máj. 29. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Planetromeo, badoo, tinder. Mind a háromról voltak pár randik.
2018. máj. 29. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
82%

Nem ismerkedem.

A hetero fiúk tetszenek, igy meg nincs értelme az ismerkedésnek.

2018. máj. 29. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
87%
Planetromeo, mint igényes oldal? 😂😂😂 Ugye csak vicceltek?
2018. máj. 29. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Én ismerkednék itt a saját korosztályommal.Max 22ig:)
2018. máj. 29. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
#5: Azt kérdezte hol ismerkedünk. Szerintem nem létezik igényes oldal ezen a területen, hiszen szinte ugyanazok a felhasználók használják mindet.
2018. máj. 30. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

Amint már írták: planetromeo, badoo, tinder(, ami ugyanaz, mint a hotornot), továbbá melegrandi, twoo...Esetleg Elittárs? Elméletileg az komoly kapcsolatot keresőknek lett kialakítva, de azt én nem használtam, tapasztalatom nincs az oldallal kapcsolatban.

A hotbull-t meg hagyjuk.XD

Az igényesség személy függő. Több a szexet kereső srác, de akad komolyat kereső is. Kb 4-5 srácot találtam legalább két oldalon, akik komolyat kerestek, csak nem feleltünk meg egymásnak. Pl egy husis meg egy cigis, rendszeresen alkoholizáló srác rám írt, én meg udvariasan elutasítottam őket, mivel nekem az egészséges életmód alap(Bár a leírásomban ez is le volt írva.)...A túlnyomó többség vagy csak matricákat vagy mifenéket küldözgetett(Írjanak, ne "jelezgessenek"!), fényképeket csatolt a különböző testrészéről, idősek, a profilomban leírtakat egyértelműen el nem olvasó perverzek írogattak.

Volt egy helyes pasi, akire ráírtam, mivel a bio-ja alapján úgy tünt, komolyat keres, de ő meg vagy nem lépett fel egy bő hónapon át(a rendszer szerint), vagy rejtve volt.

Most szüneteltetem a dolgot, töröltem minden profilomat, mivel már inkább nyomasztó volt felmenni, mint reményteli. :/

Talán élőben találkozom egy számomra vonzó, romantikus sráccal...

21/F

2018. máj. 30. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!