Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Miért olyan fontos szůrő sok...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Balor kérdése:

Miért olyan fontos szůrő sok fiúnál a farok méret? F25

Figyelt kérdés
Nekem sajnos csak 15 cm-es farkam van, igaz a makk az nagy. Más kérdés, hogy uni vagyok. Csak azt nem értem, hogy miért csak nagy faszuakat keresnek a fiuk, hisz átlagossal/kisebbel is lehet csodálatosat szexelni. Elég szar érzés ezt átélni.

2018. jún. 1. 09:23
1 2
 11/11 ftf1983 ***** válasza:
100%
Valóban a méretmánia nem kicsit van jelen a melegeknél, ami nagyon komolyan torzítja a dolgokat. Sok passzív kijelenti, hogy csak a nagy farok a jó és csak azzal lehet élvezni a szexet. Aztán sokuk nem bírja a nagyot és nem is tud vele mit kezdeni. Nekem teljesen átlagos van és már sokan meglepődtek, hogy mennyivel jobban élvezték a szexet velem, mint az XXXXXXXL-es farkú srácokkal. Az is tény, hogy sokan már eleve nem is találkoznak olyannal, akinek mondjuk 20 dentinél kisebb, én őket csak sajnálni tudom a korlátoltságuk miatt...
2018. júl. 27. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!