Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Miért gúnyolják azokat, akik...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért gúnyolják azokat, akik a saját nemükkel is képesek szerelmi, illetve szexuális kapcsolatot létesíteni?

Figyelt kérdés
Én szerintem nem kéne őket, mert nem tehetnek róla, ilyen beállítottságúak, meg eleve ők is emberek, tudnak normálisak lenni, csak meg kell ismerni őket. Talán ez a mai társadalom?:(

2018. máj. 12. 07:47
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
89%
Én biszex vagyok. Nemrég egy társaságban hasonló téma volt, és kijelentették hogy irigykednek.
2018. máj. 12. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
83%
Mert olyanok, mint egy öreg belvárosi lépcsőház. Sötétek és korlátoltak!
2018. máj. 12. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
18%
Semmi bajom addig amíg nem hirdetik magukat ahogy szokták vagy mondjuk egy 7 fős többségében hetero társaságból 2 homo fel nem dobja a témát.A Pride tól egyenesen hánynom kell mert az meg nem az emberi jogokról szól hanem a hatalomról meg a feltűnési viszketegségről.Több meleg ismerősöm is volt és szerencsére ők tudták ezt kezelni stb. A legtöbb meleg azt hiszi hogy aki megtetszik a saját neméből arra rámehet és meg is próbálja és igencsak kellemetlen helyzeteket tud ki adni szóval igen nem vagyok túl toleráns de nem is üldözöm őket.Egyéni véleményem nem akarok semmilyen oldalra állni és senkit sem megbántani.
2018. máj. 12. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%

"A legtöbb meleg azt hiszi hogy aki megtetszik a saját neméből arra rámehet és meg is próbálja és igencsak kellemetlen helyzeteket tud ki adni"


Ez mitől kellemetlenebb helyzet, mintha egy hetero fiú mozdulna rá ugyanúgy minden lányra, de a nő nem kíváncsi rá vagy mondjuk egy hetero nő mozdulna rá egy férfira, aki nem akar tőle semmit?

Szerintem ugyanolyan egyszerű megmondani, hogy nem jön be, nincs esélye, stb.

2018. máj. 12. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
85%
Szerintem azért mert az emberek többsége nem tartja esztétikailag szépnek két férfi közösülését. És ezt ilyen primitív formában fejezi ki.
2018. máj. 12. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
84%

Abbol a “halom tanulmanybol” gondolom zero forrast birsz felmutatni.


Az intelligens emberek szerint meg te vagy genetikai defekt ilyen sotet, egybites gondolkodasmoddal. De az ilyen emberek miatt tart itt a vilag, ahol.

2018. máj. 12. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
#6 te tényleg hülye vagy
2018. máj. 12. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%

6. Ha a melegséget egy genetikai betegségnek tartod és nem tudod tolerálni, akkor feltételezem más (tényleges) genetikai betegségekkel is hasonló a viszonyod?

Pl. egy Down-kóros embert sem tolerálsz? Ugye náluk a külsőn is meglátszik, hogy Down-kórosak, tehát a logikád alapján non-stop reklámozzák a Down-kórt. Mi a véleményed róluk?


Az pedig már tényleg nevetséges, hogy a pucér vonulással jösz. Senki sem vonul pucéran és rohadtul nem úgy néz ki a budapesti pride sem, ahogyan te vizionálod.


Az egyedfejlődésnek meg mégis mi köze ehhez? A legközelebbi rokonaink, a csimpánzok között is megfigyelhető a homoszexuális érintkezés (szex). Akkor szerinted pont a távolabbi ősök között nem volt jellemző?


És fordítva, arra miért kéne büszkének lenni, hogy valaki gyereket akar csinálni nővel vagy éppen csinál is? Ebben mi az eredmény? Mert a heterok között is vannak olyanok, akik ezt tartják a teljesítmények netovábbjának.

Azt a gyereket rendesen fel is kell nevelni, iskoláztatni, stb. Aki felnevel egy értelmes embert, az tényleg büszke lehet rá.

De a gyerekcsinálás önmagában nem teljesítmény.

2018. máj. 12. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%

Kedves 6-os hozzászóló!


"Ne haragudj de én még olyan nevelést kaptam "

- ITT A PONT. Ez mindent elmond. :) Felesleges megpróbálni észérvekkel meggyőzni téged erről a témáról mindaddig, míg nem vagy képes önállóan gondolkodni. Ehhez több hónapos tanulmányozásra lenne szükség önmagaddal, a gondolataiddal és érzelmeiddel kapcsolatban. Talán egy szakember tudna neked ebben segíteni. De olvashatsz akár könyveket is.

Röviden: Ébredj fel. Ne a szüleid elvei által éldd az életed. Legyen saját gondolatod és akaratod... de ha neked így jó, hogy azt se tudod, mit miért csinálsz, vagy miért így gondolod, akkor sok boldogságot a tudatlanságodhoz.

2018. máj. 12. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%

"A homoszexualitás természetellenes ez vitathatatlan"


Minden állatfajnál jelen van a homoszexualitás kisebb-nagyobb arányban. Sőt! Vannak olyan állatfajok, amelyek még nemet is tudnak váltani a szaporodás érdekében, ha egynemű, vagy többségben egynemű környezetbe kerülnek, vagy alakulnak ki.

Annyi különbség az emberi társadalom, és az állatvilág között, hogy utóbbinál a fajtársak egyáltalán nem érdekli fajtársuk homoszexualitása, vagy homoszexuális viselkedése.

2018. máj. 12. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!