Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » EXTRA orgazmus vagy ilyesmi?...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

EXTRA orgazmus vagy ilyesmi? Ismeritek? Csináljátok?

Figyelt kérdés
Egy fórumon olvastam egy extra orgazmusos leírást. Engem érdekelne mi okozhat ilyet pasiként. Egy pasi írta, hogy percekig tartó élvezés közeli állapot, ami olyan mintha elélvezne. Ez nagyon izgat és én is kipróbálnám. Izgat a dolog nagyon. Meleg, heteró, akárki aki tudja írjon ha ismeri! Azért a melegbe raktam, mert én is bi vagyok.
2018. jún. 10. 07:28
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Nekem van egy ilyen, amit szokott csinálni egy szexhaver. Nagyon brutál. Olyan mintha elélveznél folyamatosan de mégse mész el. Aztán mégis és az nagyon nagy. Magamnak is próbáltam, de nem olyan. Lehet erre gondolt.
2018. jún. 10. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Nekem 4-5 percig szokott tartani. Már-már ájulás közeli állapot. Nagyon nagy durranás.
2018. jún. 10. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
A prosztata masszás nagyon jó tud lenni, de úgy sem tart tovább az élvezés az átlagosnál.
2018. jún. 10. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Ez nem prosztata masszázs! Az nekem nem jött be pl!
2018. jún. 10. 15:18
 5/5 A kérdező kommentje:
Amúgy erről is írtak a fórumban, hogy az milyen jó, de nekem kifejezetten kellemetlen volt az pl. Más tipp?
2018. jún. 10. 15:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!