Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Homoszexuális Furry vagyok?...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Homoszexuális Furry vagyok? Sokat játszottam régen a Ratchet és Clenk-el ps-en és Ratchet bennem mindig 1 kicsit többet megmozgatott 12 évesen mint csak h cuki :S kicsit szerelmes voltam belé. Az új játék s film nagyon felébresztette ezt bennem.18f

Figyelt kérdés
a barátnőmnek nem mondtam el soha. nem is tervezem. férfiak nem tetszenek.
2018. jún. 13. 00:41
 1/4 anonim ***** válasza:
86%
Nők SEM tetszenek, vagy azok azért igen?
2018. jún. 13. 05:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Ha férfiak nem tetszenek, hogy lehetnél már homoszexuális furry?

Most vagy nem vagy őszinte magaddal, vagy csak ennyire nem érted ezt a dolgot. Én egyébként az előbbit gyanítom, de majd te eldöntöd.

Furry témában kevésbé vagyok jártas, bár volt ilyen barátom, tőle azért tudok róla, éppen ezért sem akartam választ írni, de mivel látom, hogy más sem tette, hát inkább akkor.

Ha van barátnőd, és 18 vagy, akkor feltételezem azért csak működik valamennyire a heteró oldal is, tehát max biszexuális lehetsz.

Ami nem értem, miért egy nehéz szó, nem értem, miért akkora dolog, hogy esetleg biszex vagy, és miért kell egyből a melegséggel dobálózni.

Azt hogy melyik oldal jön be, azt egyedül csak te tudhatod, segítek, ez nem mindig az amit az ember szeretne, nem ettől függ.

Csakis attól függ mit érzel kellemesnek.

Hogy furry vagy-e? Nem tudom, akkor esetleg azonosulnod kéne a figurával nem?

Ha csak bejön, attól még te nem vagy az, de ehhez már kevésbé értek.

Őszintén remélem, hogy kapsz egy hasznosabb választ is, meg azt is, hogy képes leszel szembenézni önmagaddal.

Ami nem azt jelenti, ha esetleg kiderülne, hogy biszex vagy, hogy nem maradhatsz a barátnőddel úgy ahogy eddig, csak legalább legyél tisztában önmagaddal.

2018. jún. 13. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
26%
2020. szept. 15. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

hát istenem, bejön Ratchet, szerintem is aranyos, bár nem mozgatott meg. nincs ebben semmi, a szexualitás nem rgy bites, nem bántasz vele senkit

és max biszex lehetsz, homoszexuálisnak nincs barátnője hacsak nem lány vagy.

2021. jún. 18. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!