Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Ti hogyan birkóztatok meg...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti hogyan birkóztatok meg azzal, hogy a pàrotokat nem kedvelik a szüleitek?

Figyelt kérdés
18 éves vagyok és már lassan egy éve párkapcsolatban élek. A szüleim azonban képtelenek elfogadni azt, hogy én így vagyok boldog. Nem szeretik a barátomat és nem is jöhet hozzànk, ez azonban nekem nagyon rossz érzés, hogy nem kedvelik őt, valamint az is bànt, hogy nem aludhatunk együtt, és nem vehetünk részt együtt családi programokon (pl:nyaralás, pizzázás stb.). Arra lennék kíváncsi, ti hogyan lendültetek túl ezen a problémán, valamint javult-e a helyzet később?
2018. jún. 22. 19:12
 1/6 anonim ***** válasza:
74%
Bár biszex vagyok de sose leszek ilyen helyzetbe, de nem lehet hogy azt nem szeretik hogy meleg vagy?
2018. jún. 22. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Volt ilyen, és nem az volt a gond, hogy fiú a párom. :)

Joguk van nem kedvelni valakit, önzés lenne részemről elvárni, hogy okvetlen kedveljék, akit én kedvelek. Először megpróbáltak rávenni, hogy szakítsak vele, majd elmondtam nekik ugyanezt, és hogy ahogy nekik szuverén joguk eldönteni, kit szeretnek és kit nem, nekem is az, úgyhogy ne próbálják befolyásolni a kapcsolatomat.

Így. :)

17/F

2018. jún. 22. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
85%
Ja igen, mielőtt még jönne, hogy pedig igazuk volt, mert már nem vagyok vele együtt: a mai napig egy csodálatos embernek találom, aki ajándék a Földnek, csak úgy éreztük, nem jó a párkapcsolatunk. :)
2018. jún. 22. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Azt elfeletettem hozzá tenni, hogy nem is nagyon ismerik a páromat, egyszer beszéltek vele amikor még nem tudtàk, hogy együtt vagyunk
2018. jún. 22. 20:57
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Ők inkább sztem a melegséged nem tudják elfogadni...


Hetero lányként megértem amúgy h rossz...mikor kiderült kivel járok, a szüleim 3 napig nem szóltak hozzám,aztán még egy hétig mintha nagybeteg lennék úgy tettek... nekem rosszul esik,mert nem is ismerik...nem tudsz mit tenni ha nem akarják megismerni, sajnos ez van. Egyéni döntésük

2018. jún. 22. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
78%
Velem is ugyanez volt, amíg otthon éltem megkeserítették az életemet a szüleim. Ugyan átjönni átjöhetett a párom de mi sem aludhattunk együtt és egy kedves szavuk nem volt hozzá, sőt.. Nálunk az egyetlen "megoldás" az volt hogy összeköltöztünk viszont ezek után szinte teljesen megszakadt a kapcsolatom a szüleimmel.
2018. jún. 22. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!