Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Ha meleg vagyok automatikusan...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha meleg vagyok automatikusan tehetek Magyarország pusztulásáért, mert a párommal nem tudok szülni 2 magyart?

Figyelt kérdés

2018. jún. 23. 11:57
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
86%

Időpont tegnap 22:31

Ez jellemző hozzáállás a magyarok körében. Főleg akkor, amikor az idősebb korosztály nézi le a fiatalokat, hogy az ő idejükbe mennyivel rosszabb volt, s még úgyis meg tudtak élni. Tehát lényegében a totális diktatúránál jobb a puha diktatúra, ebből következik, hogy a puha diktatúra az jó. Logikus, nem? A "hanyatló nyugat" szapulása az megy, ellenben a saját hibák beismerése nem. Fúúúj libsik, fúúúj nihilisták, fúúúj hedonisták, fúúúj ateisták, fúúúj zsidók, fúúúj melegek, fúúúj szabadság, fúúúj egyenlőség, fúúúj mindenki, aki nem olyan, mint én. A szocializmust azért szeretik és sírják vissza sokan, mert akkor nem kellett az átlag embernek gondolkodnia. Megtette helyette más, a többségnek elég volt bólogatnia.

2018. jún. 24. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 Whitewolf19 ***** válasza:
7%

Vagy talán mert ők jobban éltek a szocializmusban, mint ma. A szocializmusnak is voltak hibái.. de előnyei is.

Társadalmi fejlődés sajnos nem sikerült egyenesen arányosan a technika fejlődésével. A technika fejlődése pedig nem minden téren gyakorolt pozitiv hatást.

Azért az a legszimpatikusabb.. mikor hozzátok hasonló emberek nyugaton tüntetni mentek a willkommenkultur és az arab/afrikai bevándorlók mellett.. holott az ő hitük és kizárólag vallási alapokon nyugvó világnézeteik szerint se meleg se liberális nem lehetnél.. akkora képmutatás megy, hogy bizonyos embereknek tényleg nem szakadt még le a pofája ezért.. ;)

A másik pedig.. ma főleg nem akarják azt, hogy gondolkodj.. legyél egy ügyes fogyasztó.. aki két évente megveszi a legújabb okostelefont,eszik egyet valami génmódosított szart áruló multinacionális gyorskajáldábába.. és elmehet valami erkölcsös helyre "szórakozni" ahol sok esetben csak fertő, nemi betegség és kábítószer várja.

Mondom ezt úgy.. hogy 23 éves vagyok, tehát bőven benne lennék a korban, hogy ezeket megéljem, de inkább kihagyom. Nem veszek részt ebben a modernkori népbutításba.. Az meg hogy utcára vittétek a melegpropagálást a színes zászlókkal.. hát most mit mondjak? :) Ettől nem lesz elfogadott dolog.. és egészséges identitású emberekből még nagyobb undort vált ki.

2018. jún. 24. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
90%
Egészséges identitású emberek? Az én olvasatomban ez nem csak a heteroszexualitást fedi le, ellenben nálad. Sokra mész a nagy erkölcsösségeddel, ha egy olyan alapvető normára és morálra nem vagy képes, mint az elfogadás. A képmutatás részedről is megvan.
2018. jún. 24. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem is erősen képmutató vagy, de nem tennék bele energiát, hogy cáfoljalak.

Az igazságnak megvannak ugyan a magvai abban amit leírtál, és lehet is mindent kritizálni, de nagyon rosszul súlyozod a következtetéseidet.

Alapból elég betanult az egész világlátásod, nyílván a korod miatt, ha szerencséd van, nem ragadsz le itt.

Egyébként meg igenis sok ember véleményét megváltoztatta már, hogy láthatóak lettek a melegek.

Gyakori ellenérv, pedig pont, hogy rengeteget segített.

Persze ha valaki nem képes változtatni azon ahogy a világra néz, abból nem kétlem, hogy még inkább ellenérzést vált ki.

De én meg az ilyen emberek véleményére nem adok.

2018. jún. 25. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
32%

Utolsó, te aztán nagyon okos fiú vagy, tessék, jár a kex!


Azt ugye vágod hogy nem minden muszlim ember terrorista/elvakult vallási fanatikus.


Vagy ennyi erővel akkor minden magyar alkesz, és naphosszat kolbászt fal, minden angol ronda, minden német szuper tüchtig és unalmas, és minden orosz részeg neonáci, és még maffiózó is!


Szerinted igy működik a világ? Naugye hogy nem. Ülj le fiam, egyes.

2018. jún. 26. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!