Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Szerintetek nőtt vagy csökkent...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek nőtt vagy csökkent a melegek/biszexek elfogadottsága Magyarországon az utóbbi években?

Figyelt kérdés

2016. júl. 20. 13:34
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
37%
Nálam spec. hiába a sok fogadd el promó, mert nem akarom elfogadni. Van meleg ismerősöm, de szingli. Aranyos, szeretem, de nem tudom, hogyan reagálnék, ha meglátnám csókolózni mondjuk az aktuális párjával.
2016. júl. 20. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim ***** válasza:
79%
szerintem határozottan megosztottabb lett, mint amilyen régen volt
2016. júl. 20. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 anonim ***** válasza:
67%
Remélem nőtt, de nem tudom. Egyik legjobb barátom meleg, van fiúja, azóta őt is sorolhatom a legjobb barátaim közé. Jófejek, kedvesek, láttam már őket csókolózni... és? Csókolóztak, szeretik egymást, ez van. Sosem viselkednek kihívóan, csak társaságon belül szokták megengedni maguknak dolgokat. Dehát barátok vagyunk.
2016. júl. 20. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 anonim ***** válasza:
72%
A válaszom legvége kicsit félreérthetőre sikeredett. Bocs, nem kell félreérteni.:D
2016. júl. 20. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 anonim ***** válasza:
64%
Valamilyen szinten nőtt, de még nagyon sok időre van szükség, hogy pl Amerika szintjére jussunk az elfogadásban.
2016. júl. 20. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 anonim ***** válasza:
24%
Soha.
2016. júl. 20. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 anonim ***** válasza:
17%
Habár szeretnétek azt olvasni, hogy nőtt, de nem nőtt. Hiába vallotta be sok színész, hogy hommancs, és nyilvánosan gratuláltak hozzá, hogy mekkora "hős", valójában akik nyilvánosan gratulálnak, azok is undorodnak tőlük, tőletek. , csak a munkahely, szereposztás miatt adják elő hogy mekkora együttérzők. Alföldi, meg Kulka, hol van most? Sehol, munkanélküliek.
2016. júl. 20. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 Kései Sirató ***** válasza:
76%
Egyáltalán nem nőtt.
2016. júl. 20. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 anonim ***** válasza:
29%
Milyen hihetetlen aljanép vagytok.:D
2016. júl. 20. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 anonim ***** válasza:
23%
Nem nőtt, sőt, minél jobban erőltetitek, annál jobban fog csökkenni. Ezt kellene felfogni végre.
2016. júl. 20. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!