Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Anális sex kezdő passzív...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Anális sex kezdő passzív fiúként - megfelelő technika?

Figyelt kérdés
Egyelőre semmi tapasztalattal.

2018. jún. 28. 11:41
 1/9 anonim ***** válasza:
83%
Előkészületként, ha kimostad magad, akkor tágítsd is ki kicsit. Akár egy dildóval, hogy kicsit megszokott legyen az érzés, mikor már az igazival jön a partner. Jól mosd ki, így ha esetleg jönne a székelési inger, akkor sem kell attól paráznod, hogy baleset fog történni. Esetleg akár tolhatsz is az elején egy kicsit, miközben mozog benned a farok. Először legjobb talán kanalazó pózban kezdeni (vagy másnéven kiskifli-nagykifli) úgy, hogy a partner közben veri a farkad.
2018. jún. 28. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Hány éves vagy?
2018. jún. 28. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

#2


Én 22 vagyok engem is érdekelne a dolog és valaki bevezethetne

2018. jún. 28. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
97%

Ja, kimosod magad. Nekem az is élvezetet nyújt, amikor kimosom magam. Az első néhány alkalom kellemetlen lesz.


Így kell kimosni magad jól (kb. 60-80 percet vesz igénybe).

1. Langyosra állítod a vizet. A vízsugár ne jöjjön a csőből túl erősen, legyen közepes erősségű.

2. Benyomod egy kicsit és beereszted a vizet a végbeledbe. Vigyázz, hogy a zuhanycsőnek a vége ne sértse föl a bőrt. (Vagy vásárolj egy speciális, homiknak készült beöntőcsövet). De ne tovább, csak a végbeledig menjen a víz! Ráülsz a vécére. Ekkor a végbeledben lévő maradék fekália távozni fog és megnyílik az út ahhoz, hogy a felsőbb béltraktusokban lévő salakanyagot is elérje a második beöntés.

2. Megismétled ugyanúgy a beöntést, de most már több vizet engedsz be. Addig engedd, amíg nem érzed, hogy a gyomrod felső része el nem kezd kicsit feszülni. Eleinte rossz érzés lesz, de később hozzászoksz. Sőt az is lehet, hogy eleinte nehezen megy a felsőbb traktusokba a víz. Vársz egy kicsit és ráülsz a vécére. Trónolj rajta vagy 5-10 percig, amíg a maradék víz/kaki ki nem jön.

3. Én ezt a lépést megismétlem még egyszer, hogy biztos legyek magamban, de van, aki nem szokta. Ezért tart nekem ez a folyamat sokáig.

4. Beállsz a zuhany alá vagy a kádba és pici vízadagokkal kimosod a végbeled, de most már ne engedd föl sokáig a vizet. Csak a végbeledbe kerüljön a víz, följebb ne! Ismételd meg háromszor-ötször. Így a maradék székletdarabkák is távoznak.


Ezzel az eljárással garantálható, hogy max. 5-8 órán keresztül tiszta maradj. Ez idő alatt érdemes nem enni.

És ildomos anális szex előtt olyan kajákat (joghurt, tej, szőlő, káposzta, kinek mi) nem fogyasztani, amelyek az embert könnyen meghajtják.


---

Levágod a körmödet. Veszel a boltban síkosítót, vagy használj kókuszzsírt/Criscót (növényi zsír sütéshez). A beavatatlan lyukszi könnyen sérül, ezért mindenképp használj valami síkosító anyagot. A mutatóujjaddal kampót formázol és benyomod az ánuszodba. Ha jól matatsz magadban, akkor néhány centivel a nyílás után megtalálod a prosztatádat. (Megeshet, hogy nem lesz kellemes eleinte megtaperolni a dülmirigyedet, viszont később ez megváltozik.) Ezt kezdd el masszírozni az ujjaddal. Amikor már megy a dolog, bemehet két-három ujj is, sőt egy kisebb dildót vagy analplugot is vásárolhatsz.

2018. jún. 28. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
3-as, oké :)
2018. jún. 28. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
irj privit cuki
2018. jún. 29. 06:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Engem is érdekelne a dolog, semmit nem tudok erről, nem voltam még fiúval, de jól esne egy erősen aktív ember, szépen betanítana...

21f

2018. jún. 30. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
0%

A jo isten aldjon meg benneteket miert vagytok ilyenek?Mi az uristenert vagytok ilyenek?Miert kell ezt itt intezni.Megvan a talalka helyetek beszeljetek meg ott.Mindenutt ott vagytok..mergezitek a vilagot.

Az a lyuk azert van,hogy kulazz.Beteg fas.ok

2018. júl. 16. 03:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
utolsó: nem kényszerített senki, hogy elolvasd. lapozz tovább és kész :D
2018. szept. 8. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!