Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Alkalmi találka, szerinted?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Alkalmi találka, szerinted?

Figyelt kérdés
2018. júl. 3. 22:59
 1/4 A kérdező kommentje:
Összefutottam egy sráccal, gumi nélkül alkarta én ragaszkodtam a gumihoz. Kis esc ort egyébbként. Másodszorra irta megkötözne és meg sz. a. Nem merek belemenni. Építőiparban dolgozik elég erős.
2018. júl. 3. 23:01
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Nem, nem mennék bele. Se gumival, se gumi nélkül. Szükséged van arra,hogy ilyen módon találj szexpartnert? Megkötöz....mi van ha bedurvul, elragadja a hév és olyan vehemensen esik Neked,hogy az inkább szenvedésként éled meg mint élvezetként.


Nem hinném,hogy csak ilyenre van lehetőséged, még akkor sem, ha kizárólag szexkapcsolatot akarsz. Rengeteg rendes pasi - aki nem egyalkalmas- keres ilyet.

2018. júl. 4. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Alkalmit én max lebizalmasabb barátommal csinálnám de mivel nincs ilyen (sad life) ezért semmiképp se. (persze az már baráság extrákkal...) De lényeg az hogy ne menj bele.
2018. júl. 8. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Azt mondta feljön mint a rabló , megkötöz szol haverjanak is. Ezt viszont nem merem.Főleg nem is ismerem. Pedig izgi a dolog
2018. júl. 10. 23:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!