Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Csak nem lettem meleg? Tegnap...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak nem lettem meleg? Tegnap buli után szeretkeztem egy férfival. Nem akarok mentegetőzni, de ittas voltam. Én voltam a női oldalon. Az első aktusnál még nem, de a másodiknál el is élveztem. De akkor lovagoltam. Nem akarok langyi lenni.18/f

Figyelt kérdés
2017. okt. 24. 14:07
 1/10 Hubbera ***** válasza:
84%
Akkor nem vagy csak meleg mint a cserépkályha ha előtte elhangzott köztetek a #nohomo és a golyóitok nem értek egymáshoz. Ez alapszabály.
2017. okt. 24. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
92%
'Verjük ki egymásnak, de semmi buzulás" Torrente
2017. okt. 24. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 Kisumi ***** válasza:
53%
Ittas állapotban máshogy viselkedik az ember és bevállalósabb is. Továbbá az ital hat a hormon háztartásra is így előfordulnak ehhez hasonló esetek. A kérdés csupán annyi, hogy élvezted-e a dolgot. Ha igen akkor volt egy jó estéd. Továbbá ha lefeküdtél egy férfival és élvezted akkor sem vagy meleg lehetsz egyszerűen biszex is vagy csak szimplán kíváncsi. Sok férfinak volt titkon azonos neművel kapcsolata. Nem feltétlenül kell melegnek lenni ahhoz, hogy azonos neművel létesítsünk nemi kapcsolatot.
2017. okt. 24. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
91%
Napi kamu.
2017. okt. 24. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
94%

Első alkalommal meg tudtál lovagolni egy pasit?

Még a behatolást se semmi izomláz nélkül végigélni...

2017. okt. 24. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Nem, a lovaglás a második menet volt.
2017. okt. 24. 16:01
 7/10 anonim ***** válasza:
86%
Aki határozottan hirdeti magáról, hogy ő nem lenne képes ilyenre még alkohol hatása alatt sem, az biztosan nem került olyan helyzetbe, tehát csak magamagáról feltételez olyat, ami megkérdőjelezi a biológiai törvényszerűségek általános érvényességét. A belső gátlások leomlása, a tárgyilagos megítélés képességének elvesztése és emellett az aktuális partner szimpatikus mivolta esetén sok minden megeshet.
2017. okt. 24. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Hulla részegen nem nehéz belemenni, mert fel sem fogtam mi van, mire már a nadrágom le volt tolva, és kinyalta a seggem, ujjazott, mejd berakta.
2017. okt. 24. 18:05
 9/10 anonim ***** válasza:
96%

Kamu gyanus, de válaszolok.


Ha csak a férfiak izgatnak fel --- Meleg vagy.

Ha csak a nők --- Heteró vagy.

Ha mindkettő --- Biszex vagy.


Szerintem a nállad a heterót kilőhetjük.

2017. okt. 24. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
92%
Ha fel sem fogtad, hogy mi van, akkor hogyan emlékszel ilyen pontossággal az eseményekre? Amúgy semmi rossz sincs a melegségben, ha nem vagy meleg, vagy biszex, te döntöd el, hogy mit kezdesz a szexuális életeddel. Ahogy szeretnéd.
2017. okt. 24. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!