Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Mennyire gáz egyedül menni a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire gáz egyedül menni a Pride-ra?

Figyelt kérdés
Leginkább hetero haverjaim vannak, akik nem igazán akarnak menni, én viszont igen. Viszont ugye úgy, hogy egyedül megyek, nem valószínű hogy jól érezném magam.
2018. júl. 7. 09:59
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha ez vigasztal, sanszosan én is egyedül megyek
2018. júl. 7. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Nyugi, sokan fognak egyedül elmenni - köztük én is.
2018. júl. 7. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Szerinem nem gáz, de én a helyedben tuti berángatnám egy haverom a buliba 😄.
2018. júl. 7. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
94%
Egyébként pride-ra heterok is járnak.
2018. júl. 7. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom engem egy heteró srác hívott magával hogy jaj a barátnője biztos elmenne meg ilyenek (nem tudja hogy meleg vagyok) illetve elmondtam neki de nem vette komolyan szóval idk egyedül még nem akar menni én semmi pénzért nem mennék nagyon távol áll tőlem. De lehet hogy ismerkedés szempontjából lehet hogy jó még akkor is ha egyedül mész.
2018. júl. 7. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!