Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Szőrtelen, vékony magas,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szőrtelen, vékony magas, kölyökarcú uni srácként valóban egyedül halok meg?

Figyelt kérdés

Mindenkinek az izmos csávók kellenek, én pedig szűzként fogok meghalni? :c

19/F


2018. márc. 27. 11:41
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
69%
Hát biztos hogy egyedűl,szerinted ki fog melléd feküdni?
2018. márc. 27. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
88%
Igen, egyedül. Kivéve ha lezuhan a repülőgép amin utazol.
2018. márc. 27. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
100%

Én pl aktív vagyok, szóval ha benne vagy abban hogy te nem dughatsz engem (de szopás oda-vissza mehet felőlem), akkor már lenne egy embered :D


És ha egy van, akkor lehet több is. Én is kölyökarcú vagyok, magas, viszont helyesnek mondott, szőke, átlagos alkatú és a borotvált intimen kívül van szőr a testemen azért. És vannak sikereim. Szóval nem értem neked miért nem, vagy miért vagy ilyen önbizalomhiányos.


24/F

2018. márc. 27. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
90%
Imádom, amikor tizenévesek itt haldokolnak a gyakorin, hogy nekik már soha nem lesz senkijük.. :D Ember, bőven van még időd megtalálni a párod. Én 22 voltam, amikor megtaláltam az igazit, de az átlag még ennél is később szokta. ;)
2018. márc. 27. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim válasza:
100%
Akik ide írnak, hogy lenne már egy partner akivel lefeküdhetne, azok csak így látatlanba bevállalná? Mármint nincs bajom vele, csak azért mert ugyanolyan szexuális beállítottságú, szerintem még nem ad okot arra hogy lefeküdjenek.
2018. márc. 27. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
88%

4:


Bennem elég komoly traumát okozott, a mai napig előjön bennem hogy szűz voltam 21 éves koromig, miközben azt láttam hogy a legjobb barátaim 14-15 éves koruktól kezdve szexelnek, vagy volt akinek már akkoriban többéves párkapcsolata volt. A mai napig elképesztően bennem van ez, hogy kimaradtam valamiből akkor, ami már soha nem jön vissza. Sokszor volt hogy az ágyamban sírtam este emiatt, hogy engem miért nem tud senki szeretni vagy hogy gondoltam az öngyilkosságra. És ez 21 éves koromig tartott, nem úgy mint sok nálam is szerencsétlenebbnek, akik még huszonsok évesen is szüzek. (Ilyen főleg a heteróknál van)

2018. márc. 27. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
100%
Nekem pl. kifejezetten az ilyen srácok jönnek be :)
2018. márc. 27. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 Noren1989 ***** válasza:
81%

Mindenki meg akar majd baxni téged, nyugi.

Amint felveszel egy parókát, mehetsz is hirdetni.

2018. márc. 27. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
86%
6-os: a 4-es válaszoló vagyok. Csak hogy tudd, amit írtam, úgy írtam, hoy 20 éves koromban szexeltem először, a kamaszkorom mondhatni kuka, mert a szüleim vallási fanatikusok voltak, amibe engem is beleerőltettek, úgyhogy esélyem sem volt ismerkedni. Én is úgy érzem, hogy kimaradtam valamiből, de attól, hogy még 28 éves fejjel is ezen siránkozom, attól még ez az idő nem fog visszajönni. :) Szerintem mindenkinek előre kell tekintenie, ahelyett, hogy a múlton/jelenen szomorkodik.. pláne, hogy a kérdezőnek minden esélye megvan, hogy ezen változtasson. :) Mindettől függetlenül természetesen megértem, hogy ezt az egészet nehéz volt feldolgozni, és nyilván mindenki máshogy is éli meg.
2018. márc. 27. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
100%

9.


Világos. Én sem vagyok olyan nyafi, mint a kérdező. Ez a dolog valóban bennem él, sokszor eszembe jut, sokszor kisebbségi komplexusom van miatta és betölthetetlen űrt érzek magamban emiatt. De ettől függetlenül az az időszak már elmúlt és most jól mennek a dolgaim ilyen téren is. Az egésszel egyetértek abban, amit a kilencesben írtál.

2018. márc. 27. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!